Wpis z mikrobloga

@Antonin: niestety coś już przeżyłem, mam za sobą te dwanaście lat życia i jestem świadomy. Czego nie można powiedzieć o tobie, bo już chyba mimowolnie srasz tekstami, że pozwalam zabijać ludzi dlatego, że ktoś nie czuje bólu (mówi to osoba, która pozwala na zabójstwo chorej osoby, jak na ironię). Więcej nie dyskutuję, bo musiałbym mieć co najmniej 47 chromosomów, żeby zrozumieć twoją retorykę.
  • Odpowiedz
I dlaczego dziecko można abortować do 12 tygodnia? Czy w chwili przekroczenia 12 tygodni staje się ono magicznie "osobą" a nie tylko "człowiekiem"?


@Antonin: A jak to jest że jak masz 17 lat i 364 dni to jesteś jeszcze małolatem i nie możesz nawet kupić piwa, a jak równo 18 lat jesteś już dorosłym i już możesz? A w USA jak masz 21 lat. Jak to jest, że jak jesteś płodem
  • Odpowiedz
@MichalLachim: Bo są ludzie, którzy chcą założyć rodzinę, ale nie mam zamiaru się zastanawiać czy moja kobieta przeżyje gdyby było coś nie tak z płodem bo lekarz nie może zrobić aborcji albo chować warzywa. Ja #!$%@?, co za umysłowe debile tutaj siedzą, że wy myślicie, że dziecko to tylko efekt #!$%@? się i zdejmowania majtek, a aborcja to zachcianka. Ewidentnie jakieś skrzywienie psychiczne.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JAI2L9LAD: Gwiazdowski niejednokrotnie mówił, że sam jest przeciwnikiem aborcji, ale nie chce ruszać kompromisu aborcyjnego. Wiem, że przeczytanie kilku zdań cie przerasta. To nie twoja wina, że byle jaki szympans przerasta cię intelektualnie. Póki co dostaniesz zasiłek.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
I dlaczego dziecko można abortować do 12 tygodnia? Czy w chwili przekroczenia 12 tygodni staje się ono magicznie "osobą" a nie tylko "człowiekiem"? I dlaczego 12 a nie 9, 6, 3? Albo 3 lata po urodzeniu?

@Antonin: tak samo jak w dniu osiemnastych czy dwudziestych pierwszych urodzin nikt się nie staje magicznie dorosły tak samo płód nie nabywa magicznych cech w dwunastym tygodniu. Niemniej istnieją liczne przesłanki za uznaniem takiej, a
  • Odpowiedz