Wpis z mikrobloga

@Ikkon: Ja mialem ostatnio na Macu tak Reinstall system -> you can’t -> format -> install last macOS version -> error -> internet recovery -> error -> finally you can install the first os installed on this Mac -> error -> after 5 attempts you finally succeed -> spend 3 hours updating to current version

Tak czy siak nie wyobrazam sobie powrotu na Windowsa w pracy. Windowsa mam do gier.
a reinstal był szybszy niż naprawienie problemu


@FLAC: Cóż, nie wiem dokładnie jakie miałeś problemy, ale brzmi to co najmniej dziwnie. Może fizycznie karta graficzna była niesprawna?

Siedzę na linuksach od czasów Red Hat Linuxa 6 (coś koło 2000 roku), i tylko raz w życiu miałem taką sytuację, że szybciej było zrobić reinstal niż naprawiać - po tym, jak niechcący pisząc skrypt zrobiłem rekurencyjnego chmoda na /.

Na Windowsach z dobre
Reinstall your system


@GaiusBaltar: potwierdzam. Może i fakt że w Linuksie często coś nie trybi, ale jak ogarniasz to znalezienie co mu nie pasuje jest tak z 10x łatwiejsze i logiczne niż jak coś się pierdzieli w windowsie gdzie reinstalka to często jedyne panaceum
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FLAC: to dziwna sprawa, ja właśnie Linuxa nigdy nie reinstalowalem bo coś nie działało. Raczej tylko aby przejść na nowsza wersję co x lat. A windowsa to reinstal, bo zaczynał mulić po x aktualizacjach. W sumie to największa wada windowsów, że z czasem zaczyna coraz wolniej działać i tylko reinstall pomaga