Wpis z mikrobloga

@depcioo: zadne czarne maski ani plastry, pogorsza tylko problem. U mnie sprawdza sie raz w tygodniu kwas BHA 2% na 30 min potem maseczka z glinka. BHA rozpuszcza sie w tluszczach wiec wniknie w pory. Do tego warto codziennie myc twarz czyms z neutralnym ph (5.5) i kupic jakis krem nawilzajacy i git. Jak sie nie brzydzisz to dobry jest tez ekstraktor ktory ktos wkleil wyzej na zamkniete zaskorniki.
  • Odpowiedz
@depcioo: To nie są zaskórniki tylko przebarwione ujścia porów.
Jeżeli chcesz usunąć te przebarwienia to musisz udać się do gabinetu medycyny estetycznej i wykonać zabieg laserem frakcyjnym.
  • Odpowiedz
@depcioo Natomiast obrazki i kwas solny wniosły do dyskusji bardzo dużo xD Dostałeś już wachlarz rozwiązań, z których jedne mogą pomóc, inne zaszkodzą, co nie znaczy, że są złe. Ktoś już gdzieś wspomniał, że dużo zależy od cery, ale chyba też od wieku (hormony), diety czy nawet jakości wody. Ktoś mi kiedyś polecił parówkę i maseczkę z żelatyny, ale za dużo czasu to zajmowało, a efekty były średnie, ot - chwila
  • Odpowiedz
@xhxhx: Ad mydła: opinia kosmetolog i drugiej kosmetolog. Skriny: jak rozumiem, to skriny składników produktów firmy Ziaja. Diazolidinyl urea to donor formaldehydu.

Ogółem to nie jestem zwolennikiem krzyczenia "Ziaja nadaje się tylko do mycia podłóg", ale znaleźć ich produkt bez parafiny, donorów formaldehydu, cocamide dea itp. łatwo nie jest. Ziaja broni się niskimi cenami i dostępnością, ale za naprawdę niewiele więcej jest choćby Soraya plante, Bielenda eco, wszystkie Nacomi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@depcioo: ogarnij sobie maskę peeloff z węglem aktywnym. Nakładasz to na twarz i jak wyschnie to odrywasz i wyciąga wszystko. Jak chcesz zrobić domową to polecam film Red lipstick monster na yt, robi się po prostu z żelatyny, wody i węgla takiego do łykania xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@depcioo: widzę też jakąś dyskusję na temat kosmetyków, ale nie chce mi się czytać to tylko dodam od siebie że polecam Tołpę. Linia damska jest super więc podejrzewam, że męska też. Kosmetyki naturalne, przez co trochę drogawe, ale za to mega skuteczne. Bardzo mi pomogły uregulować twarz i skórę ciała po tym jak miałam burzę hormonów po operacji. Po wycięciu tarczycy zaczęły mi się robić krwawiące rany na ramionach i
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@depcioo: najpierw się zorientuj czy to blackheads czy sebiscus filament,

włókna łojowe
filaments
Polecam krem z kwasem azelainowym askana. Dwa tygodnie i nie będzie śladu.
Tretinoin (Retin-A) na noc i
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Powyżej wkleiłem kilka sposobów na włókna łojowe które znalazłem, generalnie teraz stosuje krwawy peeling z the ordinary czyli To oraz maszynkę in face od xiaomi do kawitacji w domu
  • Odpowiedz