Wpis z mikrobloga

Jak pokręcona jest katolicka moralność.
Czyli tak: każdy w swoim sumieniu ma prawo odmówić szczepienia i zabić roznoszoną chorobą narodzonych. Nikt nie ma w swoim sumieniu prawa odmówić ciąży i zabić nienarodzonego zarodka wielkości maliny. Oto słowo Widzącego Bruzdy Dotykowe.
#katolicyzm #przemyslenia #koronawirus #szczepienia #bekazkatoli #dzbanywiary #rakcontent #ciekawostki
https://mobile.twitter.com/slwstr/status/1343492691129229312
źródło: comment_1609150624nmCR2WZJLtjTjdpELRK6IR.jpg
  • 21
@robert5502: Jep.... zarażę kogoś chorobą której nie mam.... a co więcej zabiję tą chorobą, gdy na covida umierają wyłącznie ludzie schorowani i starsi (czyli tacy, którzy są na ostatniej prostej). Jedyne przyrosty zgonów jakie widać to takie jak w Polsce - z powodu zamknięcia służby zdrowia i lockdownu.

https://ourworldindata.org/births-and-deaths

Na obecną chwilę wygląda, że nie dobije nawet do przewidywań przedcovidowych, a co dopiero z tymi rzekomymi strasznymi pandemicznymi zgonami. Szacunki mówią
@robert5502: teraz zastanow sie jak to dziala ze chrzescijanie moga byc zolnierzami, to może ci zaskoczy jakaś zębatka w głowie. A szczepionki poza tym chronią tego kto się zaszczepi więc jaki problem, po co ma się ktoś szczepić kto nie chce.
gdy na covida umierają wyłącznie ludzie schorowani i starsi (czyli tacy, którzy są na ostatniej prostej)


@DanteTooMayCry: A jak komuś covid zrobi sito z płuc oraz serca, nerek albo mózgu,ale ten ktoś nie umrze, tylko zostanie kaleką, to się nie liczy. Co to w końcu w porównaniu z opuchniętą rączką po szczepieniu.

Jedyne przyrosty zgonów jakie widać to takie jak w Polsce - z powodu zamknięcia służby zdrowia i lockdownu.


@
@robert5502:

Debilnymi argumentami bronisz debila.. Pogratulować antyszczepionkowcu


To, że nie potrafisz zrozumieć argumentu, nie znaczy, że jest debilny. I dwa, nie bronię nikogo, tylko odnoszę się do tego napisałeś, a szczególnie:

i zabić roznoszoną chorobą


@Andreth:

A jak komuś covid zrobi sito z płuc oraz serca, nerek albo mózgu,ale ten ktoś nie umrze, tylko zostanie kaleką, to się nie liczy. Co to w końcu w porównaniu z opuchniętą rączką po
@DanteTooMayCry: >Jep.... zarażę kogoś chorobą której nie mam....
Od tego właśnie są szczepionki, żebyś sam się nie zaraził, i nie zarażał w przyszłości chorobą, której jeszcze nie masz, a w czasie pandemi będziesz prawdopodobnie miał.

co więcej zabiję tą chorobą, gdy na covida umierają wyłącznie ludzie schorowani i starsi

To jest kłamstwo. Ale niechcący pokazałeś swoją wypaczoną moralności. Starszy, schorowany.. wiadomo jego życie jest mniej warte. Mogą umierać.
@OlekAleksander: chodzi mi o to na czym oni opierają te twierdzenia, bo z tego co wiem nie ma czegoś takiego w biblii jak to, że świat istnieje właśnie tyle czasu, więc czy jest to coś co sami sobie wymyślili czy ktoś inny czy jak
@OlekAleksander: tak wierze nie powinny przeszkadzac dowody naukowe, aczkolwiek każdy ma prawo mieć swoje przemyślenia nawet na taki temat, natomiast ja uważam, że jeżeli jest małe prawdopodobieństwo, że kaktus wyrośnie na ręce to najprawdopodobniej nie wyrośnie choć nie jest wykluczone, że nie może i tak samo z wiekiem świata nawet choćby wszystko wskazywało, że świat jest starszy niż 10 tys. lat to, dalej się nie da wykluczyć, że przykładowo świat wystartował
@robert5502: pokręcona to jest twoja moralność. Aborcja zabija dzieciaka wielkości maliny, który sam nie może nic zrobić, natomiast ci "żyjący, których można zabić roznosząc chorobę" sami mogą się zaszczepić, zamiast nakazywać innym
Czyli tak: każdy w swoim sumieniu ma prawo odmówić szczepienia i zabić roznoszoną chorobą narodzonych.


@robert5502: Czy ty uznajesz koronawirusa za jedyną chorobę na świecie i jak się zaszczepisz to nigdy nikogo niczym nie zarazisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nikt nie ma w swoim sumieniu prawa odmówić ciąży i zabić nienarodzonego zarodka wielkości maliny.


@robert5502: Nienarodzonego człowieka ( ͡° ͜ʖ ͡°) A
@Andreth:

chroni miedzy innymi moją znajomą z łuszczycą i mojego kolegę ze stwardnieniem rozsianym. Oni się nie zaszczepią, choć bardzo by chcieli, bo choroby autoimmunologiczne są silnym przeciwwskazaniem


Według mojej (internetowej) wiedzy, przeciwwskazania dotyczą wyłącznie jeśli spełnione są oba warunki jednocześnie:

- jest to żywa atenuowana szczepionka (szczepionki na covid takie nie są; np. ta od Pfizera jest szczepionką mRNA)
- osoba zażywa leki immunosupresyjne (nie każda osoba, która ma te