Wpis z mikrobloga

@kizimajaro: no ja jestem ogromnym fanem tego jak zostały stworzone postacie, a także dubbingu


więc wiadomo które mnie najbardziej satysfakcjonowało jak i pewnie większości wykopków :-P
  • Odpowiedz
@skolfild: Dawno nie miałem takiego kaca po grze. Wybrałem zakończenie Panam, niby najlepsze i najpiękniejsze, ale podczas napisów końcowych dobiła mnie wiadomość Takemury, którego uważałem za przyjaciela, że mam spłonąć w piekle :( Niby było to do przewidzenia, bo jednak zawsze stawiał firmę na 1 miejscu i miał powody by pluć na V, ale strasznie mnie to przybiło
  • Odpowiedz
@kizimajaro: Właśnie wydaje mi się, że on nie myślał o sobie. Myślał tylko o firmie, w której był ochroniarzem. Gdyby myślał o sobie to już dawno wyjechałby do Japonii, lub został kumplem V

  • Odpowiedz
@zasadzka01: na pc przy dobrym sprzecie lub geforce now jak najbardziej, na konsolach mozesz jeszcze zaczekac jak Ci sie nie spieszy.

Ewentualnie możesz poczekać do lutego wtedy będzie już dużo nowych rzeczy :P
  • Odpowiedz
@erixon: Oh damn, szukałem wtedy w tym budynku i nic nie znalazłem. No nic wychodzi na to, że i tak dobrze się stało chociaż nie psuł zakończenia.
  • Odpowiedz
@b4kus: No kurcze, miałem zakończenie Panam i bardzo polubiłem Takemure. Jak to usłyszałem to bardzo się zasmuciłem, ale nic dziwnego że się odwrócił od V skoro zbuntował się Arasace i doprowadził do śmierci Hanako i usunięcia Saburo dając wygrać zdrajcy Yorinobu.
  • Odpowiedz