Wpis z mikrobloga

Czy xbox series X bez game pass ma sens?
Chcialem kupix ps5 jak bedzie normalnie dostepne, ale czytam ze to troche szmelc jest, aktualnie opis odnośnikaogrywam xbox360 i nie wiem co sie zmienilo, a jak czytam recenzje to glownie argument "game pass" sie przewija, w zaden tytul nie zagram bo nie mam czasu, tylko fifa, wiesiek, jakas sciganka, w dodatku kobieta mnie cisnie na ps5 bo god of war, nie patrze na grafike mam to gdzies, czy ktokolwiek moze zapodac jakis sensowny argument dlaczego warto kupic xbox series x zamiast ps5 nie uwzgledniajac w ogole game pass (nie mam czasu), i roznicy 2 teraflops? Bede gral 10godzin tygpdniowo maks.
#xbox
#ps5#niedzielnygracz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@1marcin60 nie słuchaj ludzi z tą gwarancją - jak konsola ma rok to ma rok, jak dwa lata to dwa lata. To gadanie o tym, że PS5 potem ma gwarancję od sklepu wg. @stormkiss jest chyba najgłupsza rzeczą, jaka napisał, a pisał już sporo ( ͡ ͜ʖ ͡) tylko od sklepu, w którym będziesz kupować konsolkę będzie zależało jak to będzie wyglądać z rękojmią. Mi
  • Odpowiedz
@Angmac: to moze kupuj w normalnych sklepach, a nie u januszy czy morele to nie bedziesz mial problemow jak cos sie zepsuje w 12.-24. miesiacu? Ja do tej pory nigdy nie mialem i spokojnie w sklepie mi naprawili PS3 bodajze w 21. miesiacu.

Juz nie mowiac o tym, ze nie bez powodu napisalem slowo gwarancja w cudzyslowiu. Ale jak ktos sie chce p-------c to zawsze znajdzie powod ( ͡
  • Odpowiedz