Wpis z mikrobloga

Mirki z #warszawa którzy składali ostatnio deklaracje IN-1 (podatek od nieruchomości) - otrzymaliście jakąś odpowiedź już? Po jakim czasie? I jak składaliście? Bo u mnie od września cisza.

Składałem przez #epuap na skrzynkę MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA (/UMSTWarszawa/SkrytkaESP). Jedyne co mi się tam wygenerowało to UPP (nie UPO, choć różnica między nimi nie jest dla mnie jasna za bardzo).

Skorzystałem z tego interaktywnego formularza:
https://epuap.gov.pl/wps/myportal/strefa-klienta/katalog-spraw/opis-uslugi/-in-1-realizacja-obowiazku-podatkowego-w-podatku-od-nieruchomosci (po zalogowaniu do epuap widoczny).

Pisałem też maile na skrzynkę Sekretariat.COP@um.warszawa.pl którą sami na stronie Centrum Obsługi Podatnika podają jako kontaktową i zero odpowiedzi, mimo dwóch prób.

#podatki #nieruchomosci #profilzaufany
oslet - Mirki z #Warszawa którzy składali ostatnio deklaracje IN-1 (podatek od nieruc...

źródło: comment_16090884716gCdYN42Q1XtnjKa432fLR.jpg

Pobierz
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@oslet: tak. Wysłali mi ostatnio pismo, że zebrali wobec mnie jakiś materiał dowodowy w tej sprawie. Zadzwoniłem zapytać o co chodzi, bo stres niemały, i miła pani wyjaśniła mi, że to chodzi o to, że właśnie zaczęli procedować mój wniosek. Mówiła, że w niektórych dzielnicach zaległości sięgają trzech, czterech lat...