Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy dobrze trafilem, ale mam taki problem. Na dole mam dekoder vu solo2 (ma dwie glowice bo po przytrzymaniu niebieskiego przycisku wyskakuje pip) na gorze kodi na android tv z wtyczka enigma2, kanaly pobral, dziala tylko ten kanal, ktory jest wlaczony na fizycznym tunerze na dole, na gorze, czyli na kodi, gdy przelaczam nie dziala zaden inny. Jak zrobic, zeby mozna bylo ogladac nie zaleznie na obydwoch telewizorach rozne kanaly?
#cccam
  • 37
  • Odpowiedz
Nie, tylko w jednej. Cos czytalem, ze da sie oszukac tuner, ze niby chce nagrywac na hdd (ktorego nie mam w ogole) a to bedzie sie streamowalo na gore jako niby nagrywanie. Moze jest inny latwiejszy sposob, jakies webif cos czytalem m3u, jestem zielony w tym temacie ale dzisiaj to odkrylem i fajnie to dziala i sie zajarałem
.
  • Odpowiedz
Czekaj czekaj, musialby by byc wpiety drugi blizniaczy na druga glowice? A to z jednego konwertera mozna puscic dwa kable (jakis rozgaleznik), czy musza byc dwa niezalezne?
  • Odpowiedz
Czyli jest to mozliwe, bez puszczania drugiego kabla. Widzialem ten konwerter, ale nie wiem o co chodzi, sa 4 wyjscia, dwa ida fullband dwa nie cale pasmo. Dajcie jakiegos linka co by trzeba kupic, zeby to zadzialalo
  • Odpowiedz