Wpis z mikrobloga

Poznajcie Carlito, prawaka którego rozumek nie jest w stanie zrozumieć prostych wpisów w których ktoś zauważa, że prawicowy polityk nazywający dbanie o siebie GENDEROWĄ INDOKTRYNACJĄ to hipokryta bo sam robił wszystko by ukryć to co mu w sobie nie pasuje.

No ale czego się spodziewać po prawicowcach? Na pewno nie rozumu i na pewno nie godności w traktowaniu drugiego człowieka.

Bosak zwyczajnie jest równy waszemu rozumowania czyjegoś wyglądu i wytykanie mu takich rzeczy to obowiązek każdego człowieka który w drugim człowieku widzi osobę a nie worek do waszych konserwatywnych rzygowin.

#bekazprawakow #neuropa #bekazkatoli
J.....D - Poznajcie Carlito, prawaka którego rozumek nie jest w stanie zrozumieć pros...

źródło: comment_16090845723iOH7gH1e8XHbskWvH1dVG.jpg

Pobierz
  • 18
@JAI2L9LAD: Najbardziej mnie zawsze bawi jak wszędzie promowane jest pojęcie "toksycznej męskości". A tak naprawdę kobiety wolą męskich, pewnych siebie facetów, dominujących i radzących sobie w każdej sytuacji a nie takich co "lubią sobie popłakać". To my mamy sobie poradzić i jeszcze pomóc innym. Jaki facet dzwoni do kobiety po stłuczce, że ma przyjechać i pomóc bo nie wie co ma robić xd
@JAI2L9LAD: no, ale w sumie sam Bosak mowil, ze mezczyzna moze uzywac makijazu jesli wystepuje w tv, jest aktorem albo cos w ten desen. Wiec na dobra sprawe przyklad nietrafiony, bo Bosak sobie nie zaprzecza. Wpisal sobie pare wyjatkow pod ktore akurat przypadkiem sie wpasowywuje.
@Simfecstio Ja nie mam nic do tego jak mój facet płacze, przyznaje się do słabości, wcale nie jest dominujący, a w sytuacjach radzimy sobie razem. I nie spotkałam na swojej drodze kobiety która woli faceta uczuciową skałę i przy których czują się bezużyteczne. Macie mózgi wyprane.
@Lilijann: Nie mamy xd przecież wiem jak jest. Nie chce mi się tego opisywać, moich prywatnych odczuć i doświadczeń. Nie chodzi o to aby nie miał uczuć ale żeby nie był przesadnie uczuciowy czy nawet uczuciowy bez przesady. Bardzo często przy braku zdecydowania to właśnie kobiety naciskają "przecież facet jesteś, zdecyduj się". Jest wiele takich sytuacji gdzie kobieta oczekuje aby facet był facetem. Nie proś żebym wymieniał. Kobiety bardzo często wykorzystują
@Simfecstio: Szybciej za płacz wyśmieje cię drugi facet żeś #!$%@?, a nie kobieta xd i nie wiem wśród jakich kobiet wy się obracacie ale jak powiedziałem swojej bardzo bliskiej koleżance, że płakałem po czyszczeniu kanału zęba bez znieczulenia to nie miała problemu żeby pójść ze mną do łóżka xd
@Simfecstio: To ja niestety bardzo często obrywałem za brak zdecydowania. Dlatego też trochę się zmieniłem. W sumie to też zaczęło mnie wkurzać u innych. Oczywiście, że zależy od osoby ale prędzej kobiecie zaimponujesz odwagą aniżeli płaczem xd
@Simfecstio: Wiesz większość moich znajomych też woli kobiety, które na problemy nie reagują płaczem albo paniką, z drugiej strony znam wiele par gdzie laska jest ogarnięta, a ziomek gra w gry, jara zioło i nie potrafi ogarnąć najprostszych rzeczy ale ona z nim jest bo go kocha xd
@Simfecstio: ale zgadzam się ludzie gorzej reagują na płaczącego faceta. Tylko tutaj wina jest po równo albo nawet w większości po stronie facetów, którzy nie są solidarni wobec siebie tylko żeby pokazać jacy są maczo #!$%@?ą słabszemu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lilijann: Nie mamy xd przecież wiem jak jest. Nie chce mi się tego opisywać, moich prywatnych odczuć i doświadczeń. Nie chodzi o to aby nie miał uczuć ale żeby nie był przesadnie uczuciowy czy nawet uczuciowy bez przesady. Bardzo często przy braku zdecydowania to właśnie kobiety naciskają "przecież facet jesteś, zdecyduj się". Jest wiele takich sytuacji gdzie kobieta oczekuje aby facet był facetem. Nie proś żebym wymieniał. Kobiety bardzo często wykorzystują