Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? ale ciemnogrod w tej Polszy. Strach przed technologiami jak w sredniowieczu XD ludzie ktorych wiedza na tematy biologiczne zakonczyla sie 3- w technikum teraz motywowani sa "uzasadnionym zdroworozsądkowym sceptycyzmem". Beka z was foliarze.

#koronawirus
  • 113
  • Odpowiedz
  • 617
@why1sthat taka prawda. Rozłam między osiągnięciami nauki i tym czym sie zajmuje obecnie a wiedzą typowego Kowalskiego rośnie. Prowadzi to właśnie to takich absurdów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 188
@why1sthat: ale co się dziwisz, skoro rząd w Polsce notorycznie szkaluje i podważa wiarygodność wszelkiej maści specjalistów. A samo w sobie zaufanie do rządu szura po dnie. Taki przeciętny Kowalski się boi, bo nie wie i ma prawo nie wiedzieć, ale mógłby mieć zaufanie do jakiegoś autorytetu, ale no właśnie.
  • Odpowiedz
@why1sthat no tak, a CEO firmy, która wypuszcza szczepionki to też musi być p0lak skoro się nie szczepi. To, że ktoś nie chce robić z siebie królika doświadczalnego na gówno pokroju grypy jeśli jest się w sile wieku nie oznacza, że nie ma zamiaru się nigdy zaszczepić.
  • Odpowiedz
@why1sthat Trochę poczytałem, po oglądałem i stwierdziłem że warto się zaszczepić i nie wyrośnie mi druga głowa. A to że ją szybko ogarnęli to dlatego że przyspieszono z procedurami. No i nie badano działania szczepionki na dzieciach i kobietach w ciąży co znacznie przyspieszyło badania. Dejcie mi tą szczepionkę ()
  • Odpowiedz
@why1sthat idź napisz CEO pfizera, że jest niedouczonym idiotą. Pewnie uzna, że jednak ten wykopek z polski to ma rację, zrobi mu się głupio i odda Ci swoje stanowisko. Mam za sobą covida i ani myślę ładować w siebie niesprawdzonego cosia, który będzie ingerował w mój układ immunologiczny.
  • Odpowiedz
@why1sthat czyli szef Pfizera jest ciemnogrodem, Pfizer nie odpowiada za skutki uboczne, a Pfizer nie płacil największej kary z firm farmaceutycznych. Aha i nie testował nielegalnie lekow w Afryce? XD firma kryształ

@PeterGosling czyli szef Pfizera nie ukończył technikum? Xddd Może wyjaśnicie mi czemu lekarze nie chcą się zaszczepić? Mają zbyt mała wiedzę?
  • Odpowiedz