Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? ale ciemnogrod w tej Polszy. Strach przed technologiami jak w sredniowieczu XD ludzie ktorych wiedza na tematy biologiczne zakonczyla sie 3- w technikum teraz motywowani sa "uzasadnionym zdroworozsądkowym sceptycyzmem". Beka z was foliarze.

#koronawirus
  • 113
  • Odpowiedz
@isthatyouorme: Przecież on powiedział że się zaszczepi zgodnie z kolejnością jaka zostanie mu przydzielona, a nie będzie się wpychał teraz komuś innemu w kolejkę kto bardziej jej potrzebuje, bo ten CEO nie należy do grupy ryzyka.
Ale foliarz pozostanie foliarzem i dla ciebie to ostateczny dowód że szczepionka nie działa
  • Odpowiedz
@CytrynowySorbet a ja napisałem, że zaszczepię się jak już będzie więcej wiadomo o szczepionce. W jaki sposób to czyni ze mnie foliarza? Jest tylko foliarz antyszczepionkowiec i proszczepionkowiec (oświecony)? Wchodzenie w dyskusje na wypoku... Że też w ogóle dałem się sprowokować. Wszystko jest tylko albo, albo. Oczywiście nie ma czegoś pomiędzy.
  • Odpowiedz
@CytrynowySorbet nazwałeś mnie foliarzem to się do tego odnoszę. Naprawdę wierzysz w tę kolejność? I wiedziałem o niej i nie musiałeś prostować, ale to zwykłe brednie żeby nie robić z siebie królika doświadczalnego. Jakby to był medykament, od którego zależało by jego życie to przyjąłby pierwszy poza kolejką. Zresztą nawet nie będę już odpisywał, także miłego dnia
  • Odpowiedz
@isthatyouorme: jakie masz kompetencje medyczne, żeby twierdzić że szczepionka bezpieczna nie jest? Tylko konkrety proszę.

Jakby to był medykament, od którego zależało by jego życie to przyjąłby pierwszy poza kolejką


@isthatyouorme: ale nie zależy, więc nie musi się spieszyć. Jakby był w grupie ryzyka, to by pewnie przyjął szybko. Ale nie jest, więc może pozwolić najpierw zaszczepić się tym bardziej narażonym.
  • Odpowiedz
@CytrynowySorbet tak samo i ja nie jestem w grupie ryzyka i nie mam zamiaru jej póki co przyjmować.

No tak, bo każdy wszystko co mówi, nawet jeśli ma kompetencje to znaczy, że tak jest i ja mam to zrobić i grzecznie słuchać. XDD Zajebiste tłumaczenie. Nie czuję potrzeby, nie czuję się z tym komfortowo, nie chcę ryzykować "JAKIE TY MASZ KOMPETENCJE". U niektórych na pewno będą występować powikłania i może jeśli nie
  • Odpowiedz
@why1sthat: foliarzami sa zarowno ci mowiacy ze szczepionka to zlo jak i ci mowiacy ze jest odpowiednio przebadana i na pewno nie bedzie skutkow ubocznych xD
  • Odpowiedz
@why1sthat: wczoraj na obiedzie u ciotki dowiedziałęm sie, że te szczepionki to #!$%@? oszustwo, każdemu w telewizji wstrzykują sól fizjologiczną, w środku są mikrochipy bo 'TY SEBA NAWET NIE WIESZ JAKA TERAZ TECHNOLOGIA JEST' - a usłyszałem to od mechanika to sie pewnie hehe zna- pozatym to szczepionka zmieni mi RNA i mi trzecia ręka wyrośnie bo niewiadomo jakie to skutki będzie miało to wogóle nie przebadane jest.
¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@why1sthat: mam taką samą bekę z wykopków, którzy myślą, że skończenie szkoły magicznie zamienia ich w alfę i omegę, a sami nie potrafią używać polskich znaków i przecinków xD
  • Odpowiedz