Wpis z mikrobloga

@juch11111: @I_Will_Never_Forget: to niekoniecznie są pseudohodowle albo hodowle
Też szukałem pieska i każdy co ładniejszy kundelek już był sprzedawany a nie oddawany. A jak przypominał drogiego modnego rodzica typu maltańczyk to cena właśnie od 1k w górę. Oczywiście na wszelki wypadek warto zgłosic
  • Odpowiedz
@catfood: sprzedawanie kundli jest nielegalne tak samo, jak psów rasowych z niezrzeszonych hodowli. W zasadzie każda niezarejestrowana instytucja czerpiąca zysk ze sprzedaży zwierząt to pseudohodowla i jest to przestępstwo
  • Odpowiedz
@dadas123456789: sam czasami zgrywam idiotę, gdy piszę do ludzi na portalach aukcyjnych.
Pies do oddania "za darmo"? - dopytam się
Fotel do Meganki "NIE VOLVO NIE MERCEDES NIE BMW"? - zapytam czy na pewno wejdzie do e36
Zwyczajnie nie lubię takich pajaców, którzy utrudniają wyszukiwanie rzeczy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
@juch11111: jeżeli to rzeczywiście pseudohodowla to dzwoń do jakiegoś lokalnego TOZ oni cię nakierują gdzie to dalej zgłaszać, na policję zresztą też można zgłosić
  • Odpowiedz
@dadas123456789: brzmiało jakbyś popierał. Jak dla mnie jest to proceder. Rozumiem, że wykop ma różne standardy. Wrzucanie ulotek do skrzynki przez pośredników "młode małżeństwo kupi mieszkanie z długiem itp" jest przez wszystkich linczowane. A jak już chcę przygarnąć psa, to nielegalne hodowle są spoko i nie znam życia.
  • Odpowiedz