Wpis z mikrobloga

#geforcenow #cyberpunk2077

Mirki mam problem z GFN. Ogólnie internet kilkanaście razy szybszy od rekomendowanych w GFN, a i tak packet loss występuje i to dość spory bo odpaliłem z tym problemem Cyberpunka i gra chodziła jak gówno, co kilka sekund utrata pakietu, ścinki, lagi. Macie jakieś porady co można zrobić? Resetowałem router, ogarniałem ustawienia routera żeby to działało i Nvidia się zesrała konkretnie.
źródło: comment_1608994291fnrfhO5duyvnZR6wM0F85j.jpg
  • 6
@nowiutki: Przecież łącze się tylko po kablu, wifi nie wchodzi w ogóle w grę. Nie zmienię dostawcy bo to nie wina internetu tylko GFN się zesrał. Wszystko inne działa bez zarzutu tylko tutaj nagle z dupy biorą utratę pakietów.
@Supreeme: wez pod uwage ze sa swieta i ludzie ze tak powiem siedza i graja na potege. uslugi tego typu jeszcze nie sa przygotowane na taki ruch dlatego takie cyrki. Sproboj polaczyc sie przez chrome i sciagnac sobie sobie plugin geforcenow enable czy jakos tak. przetestuj w na takich ustawieniach.
@setka007: Odpaliłem gierkę z tego pluginu ale to jest niegrywalne kompletnie. Trzeba będzie poczekać do nowego roku bo 500 typa w kolejce to za dużo jak widać na serwery i nawet nie widać żeby ta gra uruchamiała się na ustawieniach wysokich.
@Supreeme: Spróbuj bez routera się wpiąć albo przez inny router. Ja zdałem sobie sprawę, że mój router umiera dopiero jak zacząłem mieć regularne spotkania wideo :D