Wpis z mikrobloga

Też was denerwuje jak Seba Kot w taki niby-nie-wywyższający-się sposób wywyższa się, że on to w ogóle nie trenuje a ma sylwetkę i siłę?

Przecież trening to jest przyjemność - co na ig mu napisał Wodyn. Unikanie go i chwalenie się tym to jakieś skrzywienie dziwne.

Może niech Seba wprost powie, że go już to wszystko znudziło? Bo ja mam takie wrażenie. Osiągnął bardzo wiele i nie widać w nim żadnej chęci na pokazanie czegoś więcej. Jasne, z samą dietą bez treningu udaje mu się utrzymywać te 200kg w WL ale czy wy też zauważyliście jakby on chciał się popisać "patrzcie ja robię bez treningu tyle co Owca na pełnym progresowaniu"...? Po co?

Nie lepiej po prostu wrócić i zamiast 200 zrobić za kilka lat 250?

#kfd #trojboj #mikrokoksy
  • 25
  • Odpowiedz
@bdm_bq: Chyba nikt z „fejmow” w polskim trójboju już nie ciśnie na maksa treningów z aspiracjami żeby coś wygrywać. Tak mi się przynajmniej wydaje. Może jeszcze Pawlikowski? A gdzieś jest magia w planach? Raczej wszystko krąży w okol tego samego, to w sumie nie jest rocket science. No i pewnie od każdego znajda się takie osoby które będą niezadowolone... kwestia czy to wina trenera, ze ich olewał czy trochę nie zrozumieli
  • Odpowiedz
@deshix:

Chyba nikt z „fejmow” w polskim trójboju już nie ciśnie na maksa treningów z aspiracjami żeby coś wygrywać. Tak mi się przynajmniej wydaje


Bo przy ciężkich treningach + startach + rodzinie, firmie, dzieciach, dziesiątkach godzin pracy w tygodniu już się praktycznie nie da.

A gdzieś jest magia w planach? Raczej wszystko krąży w okol tego samego, to w sumie nie jest rocket science


Na pewnym etapie plany już się nie
  • Odpowiedz
@bdm_bq:

Bo przy ciężkich treningach + startach + rodzinie, firmie, dzieciach, dziesiątkach godzin pracy w tygodniu już się praktycznie nie da.


No ja to wiem po sobie. Etat, rodzina z dwoma małymi dzieciakami i treningi, nie jest tak różowo, szczególnie ze nie idzie tak jak bym sobie tego życzył/chciał... :(


Na pewnym etapie plany już się nie różnią. Natomiast magia dzieje się, jeżeli trener potrafi faktycznie monitorować, wyciągać wnioski i modyfikować.
  • Odpowiedz