Wpis z mikrobloga

Też was denerwuje jak Seba Kot w taki niby-nie-wywyższający-się sposób wywyższa się, że on to w ogóle nie trenuje a ma sylwetkę i siłę?

Przecież trening to jest przyjemność - co na ig mu napisał Wodyn. Unikanie go i chwalenie się tym to jakieś skrzywienie dziwne.

Może niech Seba wprost powie, że go już to wszystko znudziło? Bo ja mam takie wrażenie. Osiągnął bardzo wiele i nie widać w nim żadnej chęci na pokazanie czegoś więcej. Jasne, z samą dietą bez treningu udaje mu się utrzymywać te 200kg w WL ale czy wy też zauważyliście jakby on chciał się popisać "patrzcie ja robię bez treningu tyle co Owca na pełnym progresowaniu"...? Po co?

Nie lepiej po prostu wrócić i zamiast 200 zrobić za kilka lat 250?

#kfd #trojboj #mikrokoksy
  • 25
  • Odpowiedz
@sweet_sociopath:
Po prostu Seba Kot w tej chwili myśli już tylko o zarabianiu kasy, a nie jakiś wynikach sportowych.
Stąd też te wszelkie relacje z redukcji, non stop zachęcenia na swoje kursy, jak i po prostu podbijanie zasięgów przez klepanie po plecach WK i walenie w #!$%@? z rzeczywistością(if you know what i mean).
  • Odpowiedz
@sweet_sociopath: ja go bardzo szanuje za merytorykę, chociaż wiele jego wstawek i contentu jest dla mnie mega żenujące, ale fakt faktem osiągnął w sporcie sporo, teraz już nie ten wiek, nie ten organizm, to zaczyna się odcinanie kuponów ( ͡° ͜ʖ ͡°) nikt normalny by nie robił rocznej przerwy od treningu jeśli w tle nie byłaby kasa i wyświetlenie na yt
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@deshix: bardzo w to wątpie, on ma specyficzny styl pisania maili. poza tym przy tej drozszej opcji jest kontakt tel, wiec ciezko byloby to podrobic.
  • Odpowiedz
Ogólnie styl Kota na yt = cringe
Do tego znam parę osób co od niego uciekło do innych ludzi/ teamów, twierdząc że miał ich centralnie w dupie. Niektóre z tych osób to poziom mistrzostw Europy, inne to średniaki naturale ok 600 w totalu więc nawet nie jest tak że przykłada się tylko do prowadzenia najlepszych.
  • Odpowiedz
  • 3
@wykopowy_tester @sweet_sociopath
Przeszło do mnie kilka osób od Kota. Po części zadowoleni, po części nie. Problem jest taki że często te osoby nie wiedzą jak to może i powinno wyglądać (prowadzenie).
Jak dla mnie żadnej magii i w planach i całej metodyce prowadzenia u Seby nie ma, ale pojazdu też nie ma co robić. I tak lepiej niż u innych fejmow ;) gorsze opinie słyszałem o szkoleniach, ale nie jestem w stanie
  • Odpowiedz
@sweet_sociopath: xD Smieszy mnie to jak wykopki co cwiczą 3-4lata sie chwalą jak to nie opusczają treningów. Zajawkę to można ciągnąć jak jest się młodym i ma sie duzo czasu. Jak masz 15-20lat stażu to masz prawo sie juz wypalic.
  • Odpowiedz