Wpis z mikrobloga

@wladca_much A sprawdziłeś w ogóle sam grę? Czy jak to dumny Polak wystawiasz śmieszną opinię w internecie na podstawie opinii w internecie? :D
Pamiętam na premierę TLOU2, według internetu gra była niegrywalna przez nachalne LGBT, gdzie faktycznego wątku LGBT był dosłownie moment, praktycznie nie mający wpływu na główną oś fabuły. Ale dumni Polacy pokroju takich jak Ty wydali wyrok, wyrok który każdy szanujący się człowiek ma w dupie, bo kto słucha jakiegoś
W USA pozwy lecą za byle co, tam zyją kretyni - ktoś napił sie gorącej kawy - na kubku brak napisu HOT i cyk pozew.


@cin123654: bo to kraj prawa i jak taki cdprojekt kogoś oszukał to ludzie domagają się sprawiedliwości. A w polszy polak przyzwyczajony jest, że go ktoś dyma. Polak idiota zarabia 200zł w 2 dni i nie szanuje tych pieniędzy jak widać a dla amerykanina 50$ to nic
@wladca_much Jeżeli 80% to według Ciebie "wszyscy", to ja się martwię o tę renomę amerykańskiej uczelni XD Zrozum, że oceny w internecie są mocno subiektywni, często mijają się z prawdą + jest pełno ludzi takich jak Ty, którzy z czystej złośliwości dali 1/10 nie posiadając nawet gry. Rozumiem, że według Ciebie taka ocena jest słuszna bo mu mirek z internetu powiedział, że gra to chłam xD Ale spójrz na to inaczej dumny
@BratBart: dużo jadu z twojej strony. Wytłumaczę:

1. Uczelnia z top 20. Tak, z pewnością o niej słyszałeś, bo jest wybitnie znana.
2. Grałem w grę i dlatego ją oceniam. Ponadto oceniam powstałą wokół niej reakcję.
3. Jestem dumnym Polakiem i oceniam polskie produkty tak, jak na to zasługują.
4. Nie wyzywam cię od robaków.