Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@karygodnykartofel:
No wcale - rzuca "i #!$%@?!" i następuje ryk wysublimowanej publiczności stand-uperskiej.

Tak samo ci mogą odpowiedziec miłośnicy polskiego kabaretu. "To nie przebranie za babę ma śmieszyć, tylko sam humor sytuacyjny i dialogi!"

Jedno i drugie to megarak.
  • Odpowiedz
@karygodnykartofel: ale sie typ speniał przy muzułmanach xD
Czekałem czy poruszy też te religie i oczywiście zgrabnie przeszedł z obśmiewania Jezusa kiedy mówił o chrześcijaństwie, do obśmiewania muzułmanów kiedy mówił o tej religii, ale już z Mahometa żadnej beki nie kręcił.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@cezeterson: Jest bezbecki, ale i elitarny. Z tego co ja widzę to oglądają to takie typowe Mariusze, którzy są następnym etapem rozwoju typowego Janusza.
Mam takiego jednego kolegę, który podpada pod ten typ. Wiecznie pije jakiś alkohol, je kebaby na potęgę, a przede wszystkim śmieje z tych bezbeckich żartów jakiegoś Lotka czy kij wie kto to jest.
Kiedyś mi puścił jakiś urywek i przez cały się nie zaśmiałem. Później jeszcze
  • Odpowiedz
@musztarda_francuska: to prawda. Są tylko nieliczne rodzynki.
Piasecka i Walaszczyk są żenujące, Pakosińska jak odeszła od KMP miała epizod i oczywiście był o seksie, beznadziejny. Nad Olką Szczęśniak się mireczki rozpływają bo po prostu dość dobra dupa i tyle, ten typ tylko wyglądem coś ratuje, wystarczy zobaczyć jak się #!$%@?ła na roast Skiby: https://www.youtube.com/watch?v=qIaMDTxyYsE

Z takich, co potrafią myśleć nieszablonowo, mają serio jakieś tam swoje unikalne poczucie humoru, nie nęcą
  • Odpowiedz