Wpis z mikrobloga

@niegramwwowa: @Variv: @Anjay: Zwracać szczególnie na coś uwagę (żeby nie popsuć sobie fabuły) czy po prostu odpalić podstawe, przejść cała a później dodatki? I takie pytanko bo dopiero instaluje grę, jak kupiłem cały pakiet z dodatkami to instalować od razu jakieś dodatki czy inne mody czy po prostu grać w samą podstawę? Sorki że takie banalne pytania ale podjarałem się tym Wiedźminem i nie chcę #!$%@?ć sobie fabuły xD
jak kupiłem cały pakiet z dodatkami to instalować od razu jakieś dodatki czy inne mody czy po prostu grać w samą podstawę? Sorki że takie banalne pytania ale podjarałem się tym Wiedźminem i nie chcę #!$%@?ć sobie fabuły xD


@piotrek944: Instalujesz wszystko od razu. Zadania z dodatków są dostępne od któregoś tam lvl czy zdarzenia. Nie pamiętam
Czyli łopatologicznie, instaluje wszystko przechodzę podstawowe misje itp i dopiero jak to zrobię będzie dostep do tych dodatkow (krew i wino itp)?


@piotrek944: Będą dostepne wcześniej (zaznaczone w dzienniku, że to zadania z dodatków). Ale nie pamiętam dokładnie od kiedy. Bo ja grałem w dodatki po przejściu podstawki.
@HumanBeing: @Variv: Mam jeszcze jedno pytanie (sorki że tak wam truje) pobrało mi grę i zobaczyłem że te dodatki są w jakimś "dlc" na steamie, wszystkie były zaznaczone takim ptaszkiem, odznaczyłem wszystkie po czym zaznaczyłem od nowa i zaczeło sie pobieranie. Tzn że teraz mi pobiera wszystkie dodatki?