Wpis z mikrobloga

Hej, taka sytuacja z mamy telefonem, mama przegapiła SMS od #orange, że skończył jej się internet i chwilę potem kilkadziesiąt zł poszło #!$%@?. Założyłam dziś jej mój Orange i chyba nie pierwszy raz u niej taka sytuacja ¯\_(ツ)_/¯. Jaką sieć lub ofertę polecicie dla seniora, który chce czasem pokorzystać z neta i żeby nie było żadnych kruczków ani pilnowania ile zostało neta?

ciagleloginzajety - Hej, taka sytuacja z mamy telefonem, mama przegapiła SMS od #oran...

źródło: comment_16087559299nJQD7k5oHO0QUfyMFF8BX.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ciagleloginzajety: ta sama e wersję na rok. Płacisz 300 lub 360zl w zależności od tego jak długo numer jest w Orange ale dostajesz rozmowy SMS 1tb netu na rok. Wersja za 360 zawiera MMS za 300 nie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ciagleloginzajety: jedyna bezpieczna opcja to Virgin Mobile. Jedyna sieć co w standardzie ma bez żadnego pakietu lejek 32 kb. Na tym nic nie będzie działało poza pisaniem na komunikatorze ale kasy nie straci bo nie ma takiej możliwości technicznie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ciagleloginzajety: w virgin mobile jest abonament na czas nieokreślony za 14zl na miesiąc z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Minuty i smsy no limit a internet 1gb. Każdy kolejny kosztuje złotówkę więc faktura po prostu przyjdzie większa
  • Odpowiedz
@ciagleloginzajety: Coś musi być pokombinowane, ja mam Orange na kartę jakieś zwykle bez żadnych pakietów i płacę co 3 miesiące 50zl i po roku mam ponad 160gb do wykorzystania, a zapewne korzystam z niego intensywniej niż Twoja mama, gigabajty nie przepadają,
Albo doładowuje za drobne i się jej kasuja GB albo ma coś dziwnego włączone
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ciagleloginzajety: nju mobile, bez limitu 29 (wszystko na komórki, stacjonarne i internet - na start 10 gb). Jeśli się nie wykorzysta 29 zł, płaci się mniej. Ale nigdy wiecej niż 29 zł (wiadomo, z wykluczeniem SMS premium itd.).
Oferta
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ciagleloginzajety: w Orange masz pakiety cykliczne. Za 25 zł miesięcznie masz no limit + sporo neta i samo się odnawia. Zlecasz w banku cykliczne doładowania co 30 dni za 25 zł a pakiet Orange sam się odnowi.

Zresztą praktycznie u każdego operatora masz no limit + net (od chyba 5 do 15GB) za 25-30 zł.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Na pewno nie Orange, tam kliknięcie bannera na stronie WWW wystarczy żeby uruchomić subskrypcję usługi premium. Oczywiście funkcjonalność domyślnie aktywna u wszystkich abonentów.
  • Odpowiedz
znalazłam opcje włączenia lejka, ale na razie pokazuje się tylko komunikat, że nie można włączyć usługi więc spróbuję jutro


@ciagleloginzajety: zapewne jakaś archaiczna taryfa... Niezależnie od sieci znajdziesz ofertę. Kwestia zmiany taryfy na nowszą z jakimiś pakietami.
  • Odpowiedz