Wpis z mikrobloga

Moje top 5 książek z rozwoju osobistego jakie przeczytałam:
1. Brian Tracy - "Nie tłumacz się działaj."
2. Mel Robbins - " Reguła 5 sekund."
3. Bodo Schafer - "Zasady zwycięzców."
4. Nathaniel Branden - "6 filarów poczucia własnej wartości."
5. Dale Carnegie - "Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi."

A wy macie swoje ulubione książki? Te które wniosły najwięcej do twojego życia?:)

#ksiazka #rozwojosobisty #ksiazkirozwojowe #motywacja #czytajzwykopem
  • 19
  • Odpowiedz
@MilionoweMultikonto: W moim przypadku - nie wiedziałam, że dużo rzeczy to po prostu przekonania. Mam naturę analityczną i jestem introwertykiem - więc więcej myślę nad czymś i czasem to powoduje, że czegoś nie zrobię ( bo co ktoś inny pomysli, a co jeśli nie wyjdzie itp)... zbyt długo się zastanawiam nim coś zrobię.. i na tym się kończyło.
Teraz już mniej rozważam, tylko próbuje i robię. Wyjdzie ok - nie wyjdzie
  • Odpowiedz
@windfly: Moje top 5 to:
Nowa Psychocybernetyka, Maltz
Atomowe Nawyki, Clear
Bez Ograniczeń, Vetulani
Jak zdobyć przyjaciół..., Carnegie
Potęga teraźniejszości, Tolle
  • Odpowiedz
@Tuff: Atomowe Nawyki - 1/3 za mną - bardzo mi się podoba, a potęga teraźniejszości leży na pólce i czeka... cóż :) resztę dopiszę sobie :) Dzięki wielkie za podzielenie się!
  • Odpowiedz
@windfly: Ja zawsze polecam na początku Nową Psychocybernetykę bo chyba najbardzej wpłynęła na moje postrzeganie siebie. Mam jeszcze kilka tytułów gdzieś schowanych jak masz ochotę
  • Odpowiedz
  • 1
Nawyk samodyscypliny Neil fiore, subtle art of not giving a fuck (i generalnie felietony tego Pana), one thing g Keller
To takie które pierwsze przyszły mi na myśl i chyba najwięcej zmieniły w moim życiu
A przeczytałem takich książek z tone
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@windfly: wstydzę się tak czytać, bo czasami mam takie "cringe" że cope I takie tam xD nie wiem jak to wyjaśnić, ale jak czytam to myślę sobie "oo to fajnie by było jak bym tym robił"
  • Odpowiedz
@windfly: znalazłem jeszcze Przebudzenie, de Mello
Jak przestać się martwić i zacząć żyć, Carnegie
W pułapce myśli, Hayes
Mam jeszcze trochę pozycji ale nie specjalnie mi podeszły więc raczej ich nie będę polecał ;)
  • Odpowiedz