Wpis z mikrobloga

Moje top 5 książek z rozwoju osobistego jakie przeczytałam:
1. Brian Tracy - "Nie tłumacz się działaj."
2. Mel Robbins - " Reguła 5 sekund."
3. Bodo Schafer - "Zasady zwycięzców."
4. Nathaniel Branden - "6 filarów poczucia własnej wartości."
5. Dale Carnegie - "Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi."

A wy macie swoje ulubione książki? Te które wniosły najwięcej do twojego życia?:)

#ksiazka #rozwojosobisty #ksiazkirozwojowe #motywacja #czytajzwykopem
  • 19
@MilionoweMultikonto: W moim przypadku - nie wiedziałam, że dużo rzeczy to po prostu przekonania. Mam naturę analityczną i jestem introwertykiem - więc więcej myślę nad czymś i czasem to powoduje, że czegoś nie zrobię ( bo co ktoś inny pomysli, a co jeśli nie wyjdzie itp)... zbyt długo się zastanawiam nim coś zrobię.. i na tym się kończyło.
Teraz już mniej rozważam, tylko próbuje i robię. Wyjdzie ok - nie wyjdzie
@Tuff: Atomowe Nawyki - 1/3 za mną - bardzo mi się podoba, a potęga teraźniejszości leży na pólce i czeka... cóż :) resztę dopiszę sobie :) Dzięki wielkie za podzielenie się!
@windfly: Ja zawsze polecam na początku Nową Psychocybernetykę bo chyba najbardzej wpłynęła na moje postrzeganie siebie. Mam jeszcze kilka tytułów gdzieś schowanych jak masz ochotę
Nawyk samodyscypliny Neil fiore, subtle art of not giving a fuck (i generalnie felietony tego Pana), one thing g Keller
To takie które pierwsze przyszły mi na myśl i chyba najwięcej zmieniły w moim życiu
A przeczytałem takich książek z tone
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@windfly: wstydzę się tak czytać, bo czasami mam takie "cringe" że cope I takie tam xD nie wiem jak to wyjaśnić, ale jak czytam to myślę sobie "oo to fajnie by było jak bym tym robił"
@windfly: znalazłem jeszcze Przebudzenie, de Mello
Jak przestać się martwić i zacząć żyć, Carnegie
W pułapce myśli, Hayes
Mam jeszcze trochę pozycji ale nie specjalnie mi podeszły więc raczej ich nie będę polecał ;)