Wpis z mikrobloga

Dobra odpaliłem dzisiaj po raz pierwszy tindera (ostatni raz korzystałem z rok temu) i o #!$%@? tu chodzi XD nwm czy to dlatego, że szukam w małej mieścinie na podkarpaciu, a wcześniej w Kato używałem ale.. Poziom tych dziewczyn to jakieś kompletne dno. Sam nie uważam się za jakoś super przebojową osobę, ani nie należę też do przystojniejszych, ale to co ja zobaczyłem na tinderze to jakieś nieporozumienie XD każda zainteresowana piciem, imprezami i netflixem; oprócz tego, mają #!$%@? dwa kg tapety i pierdyliard filtrów. Ciężko trafić na jakieś normalne profilowe, gdzie faktycznie byłoby widać dziewczynę. A oprócz tego - DLACZEGO 90% JEST ULANA. Ja tego nie czaje po prostu jak tak można... #!$%@? tego tindera po 2h użytkowania, #!$%@?ć.
#tinder #rozowepaski #zwiazki
  • 6
  • Odpowiedz
wcześniej w Kato używałem ale.. Poziom tych dziewczyn to jakieś kompletne dno


@Bezum55555: Przecież w Kato to gorzej niż dno xD

DLACZEGO 90% JEST ULANA


@Bezum55555: Popatrz z perspektywy takiej panny. Czemu ładna miałaby tam ruchania szukać? Może mieć prawie każdego, więc nie potrzebuje apki do tego. A taka ulana musi kombinować i stosować wszelkie oszustwa jak fota z odpowiedniej perspektywy.
  • Odpowiedz
@Bezum55555: Ja też . Widzę że wstyd ci się przyznać ( ͡ ͜ʖ ͡) Mało które laski o siebie dbają, szczególnie jeśli chodzi o jakąś dietę. W naszych rejonach jest dosyć ciężko . Kiedyś miałem Golda to wędrowałem po większych miastach w Polsce i było zdecydowanie lepiej.
  • Odpowiedz