Wpis z mikrobloga

Potrafią być nie przyjemnie oschli albo pasywno-agresywni. Wyobraź sobie, że praktycznie za każdym razem kiedy odwiedzałam jakiś zakład produkcyjny, pracownicy byli dla mnie przemili, zagadywali, często nawet prawili komplementy, jakieś przyjemne komentarze typu "takiej ładnej pani jeszcze w naszym zakładzie nie gościliśmy," prawie zawsze uśmiechnięci i pomocni. Przedstawiasz ich jako prostaków, a w rzeczywistości okazują się ludźmi bardzo uczynnymi, życzliwymi, miłymi i szczerymi.


@Phyrexia: Brakuje Ci męskiej perspektywy na produkcji. Za
W biurze często zdarzają się dwulicowi paskudni ludzie, zazdrośni o praktycznie każdą rzecz o którą mogą. Potrafią być nie przyjemnie oschli albo pasywno-agresywni. Wyobraź sobie, że praktycznie za każdym razem kiedy odwiedzałam jakiś zakład produkcyjny, pracownicy byli dla mnie przemili, zagadywali, często nawet prawili komplementy, jakieś przyjemne komentarze typu "takiej ładnej pani jeszcze w naszym zakładzie nie gościliśmy," prawie zawsze uśmiechnięci i pomocni. Przedstawiasz ich jako prostaków, a w rzeczywistości okazują się