Wpis z mikrobloga

Witajcie ostatnio kupiłem The Last Of Us Part II posiadałem jedynkę w wersu remaster na ps4 jeszcze raz przeszłem jedynkę i zabrałem się za dwójkę grę przeszedłem nie będę spoilerował nigdy w życiu nie spodziewałbym się tego że jakaś gra tak mocno wpłynie na mnie emocjonalnie 4 razy pobeczałem się jak kilkuletnie dziecko raz nawet tak mocno ze w nocy płakałem nie mogłem spać i cały dzień chodziłem zdołowany i myślałem nad Joel i Ellie.... jak w jedynce tyle razem przeżyli i przeżywali trudne momenty tak tutaj w dwójce to mnie rozwaliło na łopatki dopiero w dwójce zobaczyłem jak mocna jest ich więź były tez momenty gdzie któryś z bochaterow był zły na drugiego ale to szybko mijało ze względu co ich później spotkało oni byli papużki nierozłączki i według mnie fabuła tutaj wymiata i ta fabuła pokazuje jak bardzo jest w człowieku nienawiści ze chce się zemścić ale czy warto ? Joel i Ellie to według mnie najlepsza para w historii gier u mnie już na zawsze pozostaną w pamięci w sercu ( ͡° ͜ʖ ͡°) () (,) () ( ʖ̯) #playstation #ps4
#thelastofus #thelastofus2 #milosc #zycie #konsole #gry
M.....2 - Witajcie ostatnio kupiłem The Last Of Us Part II posiadałem jedynkę w wersu...

źródło: comment_1608673446b8tQs3NS2EK9FiPS83cppd.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
Ja ukończyłem grę i zero emocji. Tak jak pierwsza część bardzo na mnie działała emocjonalnie, tak druga w zasadzie wcale. Wepchane na siłę wątki lgbt, babochłop na sterydach. Drugi raz tej gry nie przejdę. Zeszmacili fajną markę.
  • Odpowiedz