Wpis z mikrobloga

@novyr9: Akurat pod kątem sportu lepszy będzie Sony, który ma lepszy upłynniacz. Podejrzyj też ten filmik, znany na świecie ekspert zrobił prawdziwy blind test i wskazał najlepsze TV w poszczególnych kategoriach.

Ostatnio zarzucano mi, że się nie znam, więc może nie będę więcej wygłaszał swoich własnych poglądów - a skieruję do uznanych ekspertów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

fordern - @novyr9: Akurat pod kątem sportu lepszy będzie Sony, który ma lepszy upłynn...
  • Odpowiedz
@novyr9: Głównie za to otrzymałem niepochlebne komentarze, ale i tak pozostaję przy swoim zdaniu. Android oferuje znacznie więcej, i nie udało mi się jeszcze doprowadzić go do tych słynnych zamułów (a mam do dyspozycji urządzenia z rocznika 2016, 2018 i 2020, więcej niż jednego producenta, do tego box ze specyfikacją 2018). Największe bajery WebOS są niepraktyczne na dłuższą metę, przynajmniej moim zdaniem. Android też ma funkcje głosowe, i są równie
  • Odpowiedz
  • 0
@fordern: Teraz poczytałem, że Andek ma być zastąpimy Google TV, wiele się nie zmieni choć ma być przystępniejszy. Co prawda nie napisali czy będzie update taki ale raczej z racji strategii - na pewno.
  • Odpowiedz
@novyr9: moim zdaniem przeważa lepszy Dolby Vision w LG (TV-led), dodatkowo LG może odtwarzać wszystkie remuxy DV bezpośrednio z TV (plex, usb) jako jedyny TV (zewnętrzne playery też mają z tym ogromne problemy).

W LG do ideału brakuje mi funkcji łagodnej gradacji działającej tak dobrze jak w Sonym. Na CX ta funkcja obecnie działa bardzo marnie bo coś zepsuli w aktulizacji parę miesięcy temu - na takim C9 była dużo
MisPluszowyZWadaWymowy - @novyr9: moim zdaniem przeważa lepszy Dolby Vision w LG (TV-...
  • Odpowiedz
  • 0
@MisPluszowyZWadaWymowy: Zrozumiałem, że TV się do grania nie nadaje. Ja mam cały czas tylko dylemat czy zobaczę tę różnicę w obrazie albo inaczej - co będzie bardziej odczuwalne, lepsze inputy LG czy upłynniacz Sony.
Wydaje mi się, że te TV są tak porównywalne, że trudno tu wybrać :(
  • Odpowiedz
@novyr9: jeszcze weź pod uwagę że u Sony chyba da się dokupić przedłużoną gwarancję nawet jeśli kupisz gdzieś indziej niż w Sony Centre. Różnicą w input lagu to się akurat nie przejmuj, w Sonym jest wystarczająco niski.

Też stoję przed wyborem A8 vs CX i nie potrafię się zdecydować. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ostatecznie oba to super TV, który nie wybierzesz będzie git.

Następny OLED od
  • Odpowiedz