Wpis z mikrobloga

Seks jest obrzydliwy, w ogóle jakikolwiek kontakt z drugim człowiekiem jest upodleniem, bo ludzie są samolubni, wredni i tylko kłody umieją pod nogi rzucać. Po prawie roku przepracowanym w firmie gdzie mam stały kontakt z rasą ludzką mam definitywnie dosyć. Rzucam to wszystko i wyjeżdżam w Bieszczady. A i jeszcze chcę dodać, że nienawidzę mężczyzn. Jesteście podli wobec kobiet i jesteście atencjuszami. W szczególności taki jeden.

#przegryw ##!$%@? #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 18
  • Odpowiedz
@dupa_karuzela: Beka z ruchania- jak #!$%@? to w ogóle można to robić przecież to jest tak prymitywne że ja #!$%@?. Jakies #!$%@? dziwne frykcyjne ruchy w tą i z powrotem robione kawałkiem odstającego mięsa którym na co dzień się sika i wkladanie go w obleśną samicza szparę oblepioną obrzydliwym śluzem, no #!$%@?, jeszcze do tego jakieś pozycje, zabawki, wibratory, kajdanki gra wstępna, przebieranie się za jakieś postacie #!$%@? ruchanie to
  • Odpowiedz
@dupa_karuzela: widzę, że serducho złamane. Dobrze, że go olałaś. Faceci to świnie i myślą o jednym. Jako, że wigilia się zbliża to zapraszam do siebie na ucztę, pocieszę. Lubię ugniatać ciasto i z łatwością doprowadzę Twojego pieroga do wrzenia, po czym klękniesz do modlitwy i zrobisz karpika, by lepiej poczuć aromat białej kiełbasy. Zabawimy się bombkami i czubkiem choinki jak rasowi kolędnicy. Tylko nie przywoź ze sobą czerwonego barszczu!
  • Odpowiedz
@dupa_karuzela: przesiadywanie na tagu przegryw kończy się tak samo. Niebiescy nienawidzą różowych przez teorie blackpilla a różowe niebieskich za to z jaką nienawiścią przez tą teorię się do nich odnoszą co zrobisz ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Lubię ugniatać ciasto i z łatwością doprowadzę Twojego pieroga do wrzenia, po czym klękniesz do modlitwy i zrobisz karpika, by lepiej poczuć aromat białej kiełbasy. Zabawimy się bombkami i czubkiem choinki jak rasowi kolędnicy. Tylko nie przywoź ze sobą czerwonego barszczu!


@JamnikWallenrod: złoto XD
  • Odpowiedz