Wpis z mikrobloga

Dzień 229/2xx

#legodamwa <-- pod tym tagiem umieszczam wszystkie moje zestawy: https://brickset.com/sets/ownedby-ziomal

Dzisiejszy zestaw pochodzi z roku 2002 i był wznowieniem zestawu 6769 z 1996 roku. Co do zawartości są identyczne.
Przyznać się, kto wzdychał do tych fortów widząc je w katalogach w latach 90' i na początku 00'? 

Lego Western 6762/6769
Liczba elementów 673
Zestaw z roku 2002
Cena katalogowa $100.00

#lego #gimbynieznajo #nostalgia #western
damw - Dzień 229/2xx

#legodamwa <-- pod tym tagiem umieszczam wszystkie moje zesta...

źródło: comment_1608648997Thj0PGay97128n7CAYRtUg.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@damw: miałem fort, 4ydwan na zdjęciu, bank i coś tam jeszcze. Niestety nie wiem w którym roku. Pewnie bardziej 2000 :-) fort kosztował wtedy 240 ziko w selgros
  • Odpowiedz
miałem fort, 4ydwan na zdjęciu, bank i coś tam jeszcze. Niestety nie wiem w którym roku


@kukaszr: to w sumie i tak nieźle tych zestawów miałeś. Dodatkowo największy z całej serii skoro miałeś fort
  • Odpowiedz
@damw: No w 2002 już miałam 10 lat i byłam zaawansowanym legofanem, zawsze jak byłam z mama w mieście to musiałyśmy odwiedzić mały sklepik z lego i powzdychać do witrynek. A książeczki znałam na pamięć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@damw:w 2002 miałem 13 xd. Pamiętam jak się przygotowałem na koniec świata w 2000 roku. Kupiłem pringelsy (były bardzo drogie) xd
  • Odpowiedz