Wpis z mikrobloga

Mirki,

1. jest sens brac oculusa 256? Czy wystarczy 64 - głównie i tak mam zamiar z PC korzystać,
2. korzystanie z pc wireless jest grywalne? daje rade w 90hz?

#vr #oculus
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@000loki:
1.256 tylko jeśli: a)chcesz trzymac tam dużo filmów, b)zaczną wychodzić porty gierek na questa 2 za jakis rok np, które będą większe, tak samo jak jedyna gra mająca wiecej niż średnie 2gb na gre - Walking dead S&S mający 9gb

2. Jeśli chodzi o Virtual Desktop to jest to zajebiście grywalne. Jeżeli masz router przynajmniej AC, jestes podlaczony po ethernecie do PC i pogrzebiesz w opcjach(osobna siec %Ghz aby
  • Odpowiedz
1. jest sens brac oculusa 256? Czy wystarczy 64 - głównie i tak mam zamiar z PC korzystać,

2. korzystanie z pc wireless jest grywalne? daje rade w 90hz?


@000loki:

1. Żaden, bierz 64GB
2. Jeszcze jak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@000loki uhuhu no z g2 na to chyba ciężko by mi było się przesiąść. Przez to że to będzie streaming gry będą zauważalnie gorzej wyglądać niż na g2 przez kompresję. Beat saber to polecam kupić prosto na questa bo tak czy tak masz możliwość map a będzie to lepiej wyglądać niż na streamingu
  • Odpowiedz
@Gymski: ogólnie ja raczej casualowo bede gral. Dla mnie G2 jest po prostu niewarty swojej ceny plus okropnie mnie w-------a kable, soczewki, wmr, ktory jest uposledzony, kontrolery, które się rozładowują. Ogólnie potestowałem i spoko, ale nie.

Zamysł początkowo był, że G2 będę używać do simracingu, ale jest to dla mnie niewygodne. Wole zrobić triple setup ostatecznie, albo kupić widescreena. Co do reszty zastosowań, to poza half life alyx nie widze
  • Odpowiedz
@ReevoX: jw. Moim zdaniem nie jest warty swej ceny zwyczajnie. Quest 2 wydaje mi się, że oferuje niewiele mniej, za dużo mniejszy hajs, plus jest zwyczajnie wygodniejszy z wireless.
  • Odpowiedz
@ReevoX: ja miałem z nimi problem jeśli chodzi o rozmywanie się obrazu na brzegach. Tzn to akurat był najmniejszy problem, bo jak z czasem przyzwyczaiłem oczy to już tego nie zauważałem. Reszta mnie bardziej drażniła, a że główne przeznaczenie czyli simracing dla mnie nie wypalił, to nie ma sensu tych gogli zostawiać, bo i tak nie wykorzystam ich potencjału.
  • Odpowiedz
  • 0
@000loki soczewki w tym będą jeszcze gorsze. Wmr nie jest źle ale to że wymaga home portal otwartego cały czas to owszem duży minus. Kontrolery nie wiem jak te nowsze ale te z 1 generacji faktycznie dosyć szybko się czerpały. Ja mam questa 2 z 2 tygodnie a baterie w kontrolerach które przyszły w pudełku dalej mają 90% niby
  • Odpowiedz