Wpis z mikrobloga

ja #!$%@? jak ja kocham zycie wlasnie pije sobie drinka w domu, @skna zbanowany, najedzony pitcom z dagrasso. Nic mi wiecej nie potrzeba gram sobie na konsoli, kotek siedzi mi na kolanach. Przypominam @skna zbanowany wiec zero potrzeb zero testosteronu nie musze z nikim walczyc bo nie mam o co. Mam hajsy mam jedzenie i bezpieczenstwo i @skna zbanowany. Pozdrawiam
#ps4 #ps5 #xboxone #nintendoswitch
  • 19
fajnie jakby tak banowali psy co spoileruja gierki :)


@camos: ja to bym chcial zeby przy pisaniu spoilera (z czegokolwiek) z ekranu wyskakiwala taka piesc i uderzala piszacego prosto w czolo na odmulenie :)

Ewentualnie moglaby ich klawiatura piescic pradem :D

no tak, bo to wielki problem załoyć takie konto, łamiesz regulamin i elo


@mikorys: problem nie, ale moderacja szybko to weryfikuje, wiem bo sam zalozylem i szybko skonczylo sie
@Cinkito: Spokojnie, są jeszcze tacy artyści jak baobabthoudi i ethics. Oni co prawda sknie nie dorastają do pięt, bo on to chociaż czasami bywał zabawny w tym swoim bezmózgim trollingu, oni są tylko żałośni. Ale nie mniej jednak bardzo dobrze, że został zbanowany, chodźmy wszyscy na kremówki. :)

@Michalski06: Przykładowo robisz wpis na mikro - nie mam ciebie na czarnej - na czarnej mam pana x. Czytam co napisałeś i widzę odpowiedzi (trolling/spaming) pana X bo to nie jego wpis tylko twój, a tylko jego odpowiedz. itp itd
@LosB: Niedawno widziałem właśnie odpowiedź tego typa w jakimś wpisie i była ukryta pod tekstem "[pokaż komentarz]". Także tylko widziałem że coś napisał, ale czytać nie musiałem. Może coś niedawno zmienili.