Wpis z mikrobloga

Chciałbym zrobić w ramach mojej serii o drinkach zestawienie 10 szybkich i prostych drinków na Sylwestra. Myślałem o tym aby zawęzić się do kilku składników tak aby do każdego drinka nie trzeba było wykorzystywać czegoś innego.

Proszę o zagłosowanie do ilu składników alkoholowych według Was powinienem zawęzić oraz zagłosować przez plusowanie i dopisywanie składników, które powinny się według Was znaleźć tam a ja popatrzę na listę i zobaczę co da się z tego zrobić.

Zastanawiam się też czy nie zawęzić grona tylko do drinków, które można przygotować bezpośrednio w szkle bez konieczności wstrząsania bo z punktu widzenia organizacyjnego przy większej liczbie gości (na dobra w obecnych czasach max 5) może to być łatwiejsze organizacyjnie :)

#barekmg78 <-- obserwuj mój tag o drinkach jak chcesz :)

#kuchniamg78 #pijzwykopem #sylwesterzwykopem #sylwester
MG78 - Chciałbym zrobić w ramach mojej serii o drinkach zestawienie 10 szybkich i pro...

źródło: comment_1608623374Qp2gxkCrfVMVUZzn0u2kbC.jpg

Pobierz

Z ilu rodzajów alko zrobić zestawienie drinków na sylwestra?

  • 3 lub mniej 39.6% (1404)
  • 4-5 33.7% (1193)
  • 6-7 5.1% (181)
  • 8-9 1.5% (53)
  • więcej niż 10 20.1% (713)

Oddanych głosów: 3544

  • 68
@MG78: Cachacę chcesz? Jeśli tak, to mam dostęp, znajoma hurtownia posiada importowaną kraftową prosto z brazylii, mogę Ci ogarnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PucziMMA wytlumacz mi jakim cudem taka kolekcje zgromadziles? Próbowałem wszystkich ale, butelki za szybko sie kończą ()