Wpis z mikrobloga

Witam ponownie. Aktywność z mojego pierwszego w życiu "rozdajo" bardzo mnie poruszyła oraz spodobała, że postanowiłem podzielić się z Wami moimi wszystkimi książkami, które przeczytałem niejednokrotnie i leżą nieużywane od X czasu. :) Nie zdradzę tytułów, ale większość to fantasy oraz jakieś horrory.

Tym razem zwycięzca wytypowany z plusików zgarnie również książkę napisaną przez Tolkiena - "Hobbit, czyli tam i z powrotem" przełożoną przez Andrzeja Polkowskiego.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty również w Wigilię równocześnie z pierwszym #rozdajo w którym można jeszcze wziąć udział. Wysyłka paczkomatem na mój koszt https://www.wykop.pl/wpis/54380467/dobry-wieczor-z-okazji-zblizajacych-sie-swiat-post/

Kolejne będą już na początku 2021. Pozdrawiam!

#rozdajo #ksiazki #ksiazka #swieta #fantasy #tolkien
Pobierz Vavali - Witam ponownie. Aktywność z mojego pierwszego w życiu "rozdajo" bardzo mnie ...
źródło: comment_1608581078PvoAKPTfkd4J9GOmorCwAn.jpg
  • 22
@Vavali: jeśli osoba wylosowana okaże się dzbanem, to ja chcę odkupić tego Hobbita! Mam Władcę Pierścieni z tego wydania, nie mogłem Hobbita nigdzie dorwać. Dej Mirku ()
@Vavali mireczku miałem kiedyś trylogię Tolkiena z tej edycji z tłumaczeniem Polkowskiego, ale że kurzyła się mi na półce, to postanowiłem ją sprzedać koledze za 10 złotych za sztukę. Teraz żałuję :( Taki egzemplarz hobbita również miałem, ale niestety padła ofiarą psa, który zeżarł przednią okładkę i kilka pierwszych stron, przy sprzątaniu zniknęła z domu, zapewne przez mamę, która nie doceniła kunsztu autora zwiedziona zniszczoną okładką :D
@Vavali: bardzo fajne wydanie, chętnie bym przygarnął i zaplusowal, ale hobbita znam praktycznie na pamiec, wiec niech ktoś inny tez pozna! ()