Wpis z mikrobloga

Za mną pierwsza styczność z płaceniem kryptowalutą i poszło w miarę sprawnie. Najpierw utworzenie portfela w cryptonatorze. Potem skorzystałem z ramp.network gdzie przelałem 38,31 euro. U nich prowizja wyniosła 1,49 euro. Na portfel trafiło 0,732462 eth. Do ruska miałem zamiar przelać 36 euro, ale po prowizji cryptonatora (0,005 eth) okazało się, że brakuje trochę do tych 36 euro, ale tyle ile miałem to przelałem. Napisałem do ruska, że dokonałem płatności, ale odpisał, że to wszystko niby się automatycznie zrobi i mam czekać. Minęło parę godzin i nic, napisałem znowu do niego, zapytał o której godzinie robiłem ten przelew, później czy robiłem eth i 36 euro, odpisałem, że tak i doładował mi 36 euro. Także nie wiem czy jakiś dzień dobroci, że mi podarował te kilkadziesiąt euro centrów czy jakoś to też zaokrąglił. Suma summarum 2,31 euro więcej na rok czasu to żadne pieniądze także nie ma czego się bać.
#teleelevidenie
  • 48
@yomex: nie miałeś problemów z zakupem krypto na ramp? Ja próbując kupic przez revolut, podaje numer telefonu, pin, kod weryfikacyjny z revoluta i następnie nastepuje przekierowanie strony i pusta strona, to samo na telefonie