Wpis z mikrobloga

Mirasy, jestem trochę zdezorientowany nawałem informacji o Cyberpunk 2077 i tak się zastanawiam czy jest sens kupować teraz tę grę żeby pograć w nią na Xbox Series X (PS5 w drodze dopiero i w styczniu ma być bo udało mi się kupić w ostatnim rzucie ME)? Gra ma mnóstwo błędów, tylko pytanie czy są one aż tak uciążliwe? Psują mocno rozgrywkę? Na PC podobno nieźle, a jak konsole nowej generacji? Podobno na starszych konsolach (XOX i PS4) są największe jaja, ale nie jestem mocno w temacie. Jakie są Wasze zdania i odczucia? Może jednak warto zaczekać na łatki, które mają wyjść w styczniu i lutym 2021?

#cyberpunk2077 #cyberpunk #xbox #xboxseriesx #ps5 #playstation #playstation5 #konsole
  • 17
@kuta_senator: gram na PC, główne błędy to rzeczy typu: gość pali papierosa, ale papierosa w ręku nie ma itp. Z poważniejszych błędów to zbuggował mi się NPC i chodził przez chwilę za mną poza misją w którym go poznałem (bug oficjalnie naprawiony). Ogólnie nie ma tragedii. Gra się miło i przyjemnie, a gra ma ciekawą i wciągającą fabułę. Jeżeli podobały ci się zadania w W3 to i w CP2077 będą ci
@kuta_senator sam kupiłem series x z cp2077 ale czy bym kupił ponownie nie wiem. Grę przeszedłem całą, nie miałem problemów z płynnością ale co jakiś czas gra się buguje. Raz nie da się wyciągnąć broni i musisz wczytywać save sprzed buga aby to zmienić a to przez rozmowa telefoniczna ciągle trwa i nie możesz zrobić. Jest kilka bugów które irytują i psują fun z gry. Drugi raz bym poczekał. Strzelnie, skradanie i
@kuta_senator: Samo miasto jest porownywalne do gta v, duzo mniej jest terenow pozamiejskich. Mozna sie po mapie normalnie przemieszac, niemniej to czesc fabularan jest najwieksza mocą CP. W GTA V mozna jezdzic po miesice i nawet czerpac radosc z rozwałek, tutaj nie ma czegos takiego, za to miasto jest mega klimatyczne i ładne. NIe porownywalbym tego za bardzo z GTA, bo mimo wszystko to przede wszystkim RPG.