Wpis z mikrobloga

Chiny - szaleją na punkcie CP
PC-towcy #pcmasterrace - cieknie silnika na next gen grafikę i bardzo bardzo dobre tekstury
PC-towcy - grają

Konsolowcy mający sprzęt z 2020 roku - jakoś grają
Konsolowcy mający tostery, mikrofalówki itp. - łojezoo jak to lipnie chodzi, zrobimy gównoburzę bo sprzęt 2013 r z przestarzałymi bebechami nie robi 4k60
#cyberpunk2077
  • 44
  • Odpowiedz
@odbytnica997: PC służy do podziwiania grafiki, ilości klatek a konsola do przejścia fabuły. Zawsze tak było w każdej grze. Wiedźmin 3 na konsolach względem PC to zupełnie inna gra. Miałem XBOXa i sprzedałem bo nawet Forza na tym gównie chodziła jak ścierwo mimo, że to gra dedykowana na konsole. Odpalam ją na średnim PC i wygląda i działa dużo lepiej.
Nie kupię już nigdy więcej konsoli po tym jak zobaczyłem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FrasierCrane: bez wyzwisk - trochę kultury.


A statystyki pokazują zę wiecej twj gry poszlo na platcormy PC. I tak gra jest tworzona z myslą o PC i z technologiami a konsole dostaly port

@cin123654: mówię o prognozach analityków a nie tym co wyciągasz że swojej dupy.
Faktycznie z niesłychane, gra jest niegryewlna na konsolach, które miały być głównym rynkiem zbytu dla niej, więc w porównaniu inne platformy wypadają
  • Odpowiedz
@cutthroat: wiekszosc gier jak nie wszytskie maja cos wyciętego np jakos grafiki. Tutaj dostalismy duzy upgrade wzledem 2018 roku.

Moga byc dodatki ktore coś wprowadzą. Czemu oceniać grę po opakowaniu a nie po zawartosci ?

Graficznie altual ie jest to poziom wyzej niz kazda inna gra z 2020 roku
  • Odpowiedz
@RexxarHell: mam, kupiona na steam, gram... i 99% błędów widzianych na filmikach u mnie nie było. A potwora też mam w domu

Wpisz błędy GTA 5 - to wywali tysiące filmików, gra łatana od lata a nadal z błędami
  • Odpowiedz
@RexxarHell: co gadam z kolegami graczami każdy jest zadowolony, jeden gra XBX, drugi gra na PC mocy ps5, ja na topowym sprzęcie z 2019 roku. Każdy dużo gra i każdy widział gry które znacznie więcej miały wad. Łącznie mamy ponad 60 lat aktywności w grach. I serio wolę taką opinię niż dzieciaków z konsolami z 2013 którzy dostali swój sprzęt na komunię.
  • Odpowiedz
@lizakoo: Test AIDA64 - taktowanie 2070 ( benchmarki robię nawet przy 2160 ) - 17835 GFLOPS/ 17.835 TFLOPS. A mogę spokojnie dać więcej powyżej 18.

Model FE ma dokładnie około 15.4 TFLOPS. natomiast PS5 w piku 10.28 (szczytowa moc, z tego co wiadomo to taktowanie maksymalne nie jest stałe )

Więc PS5 to coś pomiedzy RTX 2070 a 2070S pod względem Rasteryzacji. Pod względem RT jest to odpowiednik około RTX
c.....4 - @lizakoo: Test AIDA64 - taktowanie 2070 ( benchmarki robię nawet przy 2160 ...

źródło: comment_1608570045gayQS0Ld1R65HW7VBd4V1t.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@hiperchimera: w 2018 roku dobrze wiedzieli, że gra nie pójdzie na starych konsolach, z którymi mieli problem już przy wieśku. Wiedzieli też, kiedy wyjdą konsole nowej generacji. W międzyczasie zawirowania personalne, w 2019 wyszedł temat z Keanu i przerobieniem historii. Bezpiecznie daliby 2021 rok tylko na PC i nowe konsole, mniej by zarobili, ale produkt by był kompletny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz