Wpis z mikrobloga

Wyniki dzisiejszej licytacji w #trojka (najważniejsze licytacje)

- pióro wieczne i broszka od pary prezydenckiej 9999
- koszulka Lewandowskiego 8000

dla porównania rok 2019
- broszka i para spinki od pary prezydenckiej 19000
- koszulka Lewandowskiego 43000

rok 2018
- korki Lewandowskiego 47 333

Część licytacji poszła po cenie minimalnej. Nie śledzę całej akcji ale jest informacja, że licytacja zakończona. Z drugiej strony podobno przez stronę można do wtorku.

Krótki komentarz.
Można pogratulować pani prezes podwójnie. Raz, całego zamieszania z Trójką i odpływem słuchaczy, których Strzyczkowski był w stanie namówić na antenie na wsparcie akcji. Bo ci ludzie nie potrzebowali wygrać konkretną aukcję by mieć jakiś przedmiot ale chcieli się bawić i wydać dobrze pieniądze. Tym razem słuchacze nie pojawili się na antenie. Dwa, wyboru fundacji. Policja ma tak słabą opinię, że wybranie jej to już kopanie leżącego.

Osobiście życzę powodzenia Strzyczkowskiemu. W tym roku również organizuje akcję dla Fundacji Świętego Mikołaja. Tym razem w #radionowyswiat. Można licytować np. rakietę Igi Świątek. Można jak co roku słać SMS-y.

Bardzo lubiłem klimat poprzednich licytacji, a przepis na bigos Wałkuskiego za 60k, to już mistrzostwo.

#swieta
  • 16
@wedrowycz Najmocniej smuci że prawdziwa Trójka jest nie do odbudowania i już nie wróci, bo spadochroniarze rozkręcili dwa radia których przecież nie zostawią. Patrząc na napiętą atmosferę między niektórymi ludźmi z 357 i RNŚ, aż ciężko uwierzyć że taka mieszanka silnych indywidualności i trudnych charakterów mogła funkcjonować pod jednym dachem przez tyle lat. Scalała ich chyba tylko miłość do Trójki.
@wedrowycz: Ja słyszałem jeden kilkusekundowy telefon przez 2 godziny, wg wirtualnychmediów były dwa, wierzę im ;)

Patrząc na napiętą atmosferę między niektórymi ludźmi z 357 i RNŚ


@Trzesidzida: Co ciekawe, nie wiem czy zwróciłeś uwagę, moim zdaniem najbardziej mącą nie redaktorzy Trójki, tylko słuchacze, założyciele profilu Ratujmy Trójkę na FB - Jedliński i Macjon, byli członkowie zarządu rnś.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@deshix: był też wcześniej, i chyba Jethon go wyrzuciła? Ale pewny nie jestem. On przynajmniej nie wywleka prywatnych sporów na Facebooka i publicznie stara się je łagodzić, a przynajmniej ich nie rozdmuchiwać. Tak to widzę.
@archive: tak tak kiedyś był, nie wiem w jakich okolicznościach się rozstawali. W ogóle Beata Michniewicz i Tomek to rodzina? Zawsze mnie zastanawiało a nigdy nie sprawdzałem