Wpis z mikrobloga

Jest jednak pewien naród bohaterów nad Wisłą... :(


@alfokloda0: który ma jeszcze resztki rigczu i nie #!$%@? gaci jak pozostałe kraje.

Chociaż zdaję sobie sprawę z tego, że to zwykłe olewactwo naszej władzy. Ale w tym przypadku wychodzi to na plus, ludzie mogą normalnie wrócić do kraju.
tak, bo działanie w celu zatrzymania epidemii to #!$%@? gaci.


@alfokloda0: jakiej epidemii? Odkryli sobie jakiś nowy szczepik i tyle. No super, świetny powód by kolejną histerię #!$%@?ć. Jakby wcale takich nowych szczepików nie pojawiało się dziesiątki dziennie. XD

Mamy najwięcej zgonów od drugiej wojny światowej!


@alfokloda0: ano. Przez waszą panikę, nie przez wirusa.
@Krupier: Wiesz co... niby nic. Ale prawda i doświadczenie uczy że rzadko jesteśmy najmądrzejsi ze wszystkich,
a zazwyczaj jest odwrotnie.

Co do zgonów - ja się nie kłócę z tym że w wyniku ogólnej zapaści służby zdrowia spowodowanej COVIDem ginie więcej osób, także na inne schorzenia. Ale fakt jest faktem że te 600 osób dziennie na COVID umiera.
Wiesz co... niby nic. Ale prawda i doświadczenie uczy że rzadko jesteśmy najmądrzejsi ze wszystkich,

a zazwyczaj jest odwrotnie.


@alfokloda0: no myślę, że ten już prawie cały rok pokazał, że nie ma sensu jakoś przesadnie bać się tego wirusa więc po cholerę dalej odwalać takie szopki i histerie?

Ale fakt jest faktem że te 600 osób dziennie na COVID umiera.


@alfokloda0: jedynym faktem jest to, że do ich aktu zgonu
nie ma sensu przesadnie się bać tego wirusa?


@alfokloda0: nie ma.

Chłopie, no umiera w Polsce dwa razy więcej ludzi niż wcześniej.


@alfokloda0: tak jak pisałem - przez waszą panikę i restrykcje, nie przez wirusa.

Czego nie rozumiesz?


@alfokloda0: równie dobrze to samo pytanie mogę zadać tobie.
@alfokloda0: Następny inteligent. Co da zamknięcie granic gdy w ostatnim tygodniu do Polski zjechało kilkaset jak nie tysięcy emigrantów z UK? Co da zamknięcie granic jak codziennie mnóstwo firm kurierskich kursuje Polska - uk? Co da zamknięcie granic gdy ta mutacją na 100% jest już w całej Europie tak jak kilkadziesiąt innych mutacji tego wirusika. Co daje kwarantanna dla osób przyjeżdżających z krajów gdzie jest dużo zakażonych gdy ten wirus jest