Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#operacja #zdrowie #szpital #bezplodnosc #plodnosc #zwiazki #dzieci #ciaza

Jestem 24 letnia dziewczyna i w styczniu czeka mnie operacja usuniecia 8-centymetrowej torbieli z jajnika. Najbardziej w tej operacji boje sie tego, ze trzeba bedzie usunac czesc albo calego jajnika, albo ze nawet okaze sie ze trzeba usunac oba. Boje sie ze obudze sie z narkozy i lekarz mi powie, ze cos poszlo nie tak i juz nie bede mogla zajsc w ciaze :( Boje sie tego, bo wtedy na 100% moj chlopak mnie zostawi i bede sama, bo oboje planujemy miec dzieci w przyszlosci.... adopcja nie wchodzi w gre.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fdeaa4335ed44000acde41a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 60
Wycięli mi torbiele z jajnika jak miałam 8 lat. Na stanie mam dwa bombelki, drugi jest z jajeczka z jajnika, który byl operowany (część jajnika musieli usunąć). Nie martw się o nic! Było to 19 lat temu, otwierali mnie jak na wyrostek, a tu zdziwienie, torbiele u dziecka. Jaka wtedy byla medycyna, a jaka jest teraz. Wszystko się ułoży :)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TrollingMasterNinja:

jeśli chłopak miałby Cie zostawić z takiego powodu to zrobiłby Ci tym jedynie przysługę


No jeśli powodem jest chęć posiadania potomstwa, której przy pesymistycznej opcji nie mogliby spełnić, to to chyba jest jak najbardziej odpowiedni powód do rozstania się.

Kwestia tego czy OP powinna być do tej pory z facetem, skoro wie że dla niego potomstwo >>> bycie z nią.
@AnonimoweMirkoWyznania @Just_Think_More: to ja Ci dziękuję bardzo za taką druga osobę, jakbym był z kimś szczęśliwy i bardzo chciał potomstwa ale z powodów zdrowotnych moja partnerka by nie mogła mieć, podkreślam z przyczyn zdrowotnych. To jakoś byśmy ten problem rozwiązali inaczej ale bym jej na pewno nie porzucił. Co innego jakby mnie np oszukała i zataila taki fakt, wtedy owszem to by była zupełnie inna sytuacja. Ale ofc każdy może mieć
@AnonimoweMirkoWyznania no to w takiej sytuacji jeden zdrowy jajnik zostaje. Gdybym była w takiej sytuacji to przesunęłabym operacje, złożyła depozyt w banku komórek w postaci swoich komórek jajowych, poddala sie operacji i żyła z myślą ze jeśli jeden jajnik nie wyrobi na zajście naturalnie w ciążę to mam zdrowe komórki w banku do icsi
@AnonimoweMirkoWyznania: się wszyscy rzucili na chłopaka jakby on coś tu był winny tej sytuacji.

"jeżeli kochasz to puść wolno. Jeżeli wróci to zawsze kochał. Jeżeli nie wróci to nigdy nie kochał"

Sytuacja jest trudna, ale rozwiązanie jest proste - daj chłopakowi wolność w wyborze. Jeżeli odejdzie to nigdy Cię nie kochał i tylko zmarnujesz kolejne lata, jeżeli on zostanie z przyzwoitości. Jeżeli zostanie sam z siebie, to znaczy, że miłość wygrała