Wpis z mikrobloga

I co teraz powiedzą wszyscy ci, co zawsze w takich sytuacjach piszą "No, trzeba było zamontować U-locka to by Ci nie ukradli, a tak sam sobie jesteś winien."
Osiedle z ochroną i systemem kamer we Wrocławiu, to ja piszę ludziom że jaki sens jest żeby każdy płacił 70 PLN co miesiąc, za dziadków co nic nie robią. To nie mnie ukradli na poniższym zdjęciu, post z grupy osiedla.
#wroclaw #kradziez #zlodzieje #panstwozdykty
Pobierz
źródło: comment_1608376960QOH3D052YWpry4XM0MyDle.jpg
  • 23
Czekałem aż ktoś napisze taki komentarz, niestety Panowie te dobre też przecinają.

@Egribikaver: Dokładnie, przecież po to załączyłem filmik.
Pokazane jest tam, że wszystko da się przeciąć. Choć do niektórych zabezpieczeń nie wystarczą metrowe nożyce a trzeba użyć szlifierki kątowej i ciąć w dwóch miejscach. Wszystko jest kwestią czasu i determinacji. Jednak dobre zabezpieczenia nie są bezużyteczne bo nie każdy rower przy każdym zabezpieczeniu opłaca się kraść i czasem lepiej poszukać
@Egribikaver: u nas na osiedlu zmieniliśmy w tym roku firmę ochroniarską z wpisem do umowy, że osoby pilnujące obiektu nie mogą być niepełnosprawne i chyba na emeryturze (?), teraz same prawilniaki na ochronie siedzą, aż strach zagadać :D ale bardzo fajne chłopaki, dużo lepiej sobie radzą
@Egribikaver:
Deweloper #!$%@? jak 99% na rynku sprzedaje komorke lokatorska gdzie rower wejdzie w pionie po 18k a wy to kupujecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Deweloper #!$%@? jak 99% na rynku sprzedaje tylko placek betonu jaki miejsce postojowe. Za cene jeszcze wieksza, roweru tam nie przypniesz (miejsce ogolno dostepne) a wy to kupujecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja szukalem mieszkania dlugo, dlugo. Obecnie
@Egribikaver Bear Lock to robi blokady do samochodów. To wygląda na OnGuard i to takie raczej przeciętne. Szczególnie jeśli miało kilka lat.bo wtedy to jeszcze była firma z Indii produkująca w Chinach. Porządnego u-locka, jak i z resztą łańcuch ciężko przeciąć diaxem, a nożycami to niemalże niemożliwe.