Wpis z mikrobloga

@ManiacTeam: tak, tak :)))))))))))))))) największa zwała jest ze mnie :))))))))))) rycerzu, jak sie domyślam, bo stanąłem w czyjejś obronie? :))))))))))))))) i to jeszcze kobiety? :)))))))))))))))) jak tak można bronic baby :)))))))))))) pewnie chciałbym zaruchac za tą obronę? :)))))) widzisz też jestem taki super wyluzowany, bo dodaje uśmieszki :)))))) ludzie myślą ze mam super dystans do tego co pisze :))))))))))))))
  • Odpowiedz
@kfffasny: A co mnie to obchodzi, że robisz z siebie durnia? Jak już pokazałeś, że jesteś jaki jesteś, to teraz bierz to na klatę :) Jak ci da, to zaruchaj :)
Teraz wracaj do opluwania ludzi w realnym świecie. Podwójne standardy same się nie zrobią rycerzyku :)
  • Odpowiedz
@ManiacTeam: pokaz gdzie zrobiłem z siebie durnia? bo tak sie składa ze siedzimy sobie ze znajomymi i wszyscy maja beke własnie z ciebie. ja juz sie w zyciu naruchalem, nie potrzebuje szukac atencji u losowych kobiet z internetu, teraz mam kochającą żonę, ktora ma mnie za wartościowego faceta z zasadami. nie opluwam ludzi w realnym świecie, bez konkretnego powodu, przepracowałem w handlu i kontakcie z ludźmi wiele lat i umiem
  • Odpowiedz
@ManiacTeam: jezu typie idz sie schowaj, musisz miec przykre zycie jak klasyfikujesz ludzi ktorzy sa bardziej uprzejmi od ciebie na rycerzykow a takich jak ty na "niezaleznych krytykow" xd
typiara wrzucila zdjecie nog z kapciami, ty cos srasz o kompleksach, jakby zrobila to dwudziesty raz w tym dniu
  • Odpowiedz
@kfffasny: Tak tak. Ja się nie umiem zachować. To ja opluwam nieznajomych. To ja piszę, że jesteś #!$%@? w necie. To ja przypieprzyłem się do ciebie bez logicznego powodu. To ja piszę o szacunku i robię wszystko, żeby na ten szacunek nie zasłużyć. Srogie grzyby.
Zdradzę ci jedną tajemnicę. Ludzie, którzy odnieśli jakiś sukces, nie obnoszą się tym sukcesem by poczuć się kimś lepszym i nie licytują się kto ma
  • Odpowiedz
@ManiacTeam ty serio jestes jakis upośledzony, żyj sobie z tymi swoimi przekonaniami. Jakim sukcesem sie obnosze? Nie pisze ze jestes #!$%@? w necie tylko w realnym świecie. Nie potrzebuję szacunku od takich lumpów jak ty, wystarczy mi swiadomosc ze w realnym świecie nawet bys nie mruknął jak bym ci zwrócił uwagę. Zjechali cie wszyscy jak psa, chociaż nie, do wszystkich zwierząt mam szacunek wiekszy niz do takich pajaców, plują na ciebie
  • Odpowiedz
@kfffasny: A ja uwielbiam ludzi, którzy ubliżaniem innym osobom próbują potwierdzić swoją niską wartość bo w realnym świecie każdy nimi wyciera podłogę i muszą to odreagować w wirtualnym. Żonę to masz ptysiu w jpegu, w lodówce jak ci matka zrobi zakupy i jedynie czym potrafisz się obnosić to umysłowa bieda. Robisz się na rezusa a nie nadajesz się nawet na lampę naftową do kuchni. Pluj sobie dalej pajacyku i jako
  • Odpowiedz
@ManiacTeam ojojoj chłopczyk sie zapienił? Nie musze ci nic udowadniać, sfrustrowany biedny chłopaczek, zapewne bez życia, przyjaciół, kobiety i jakichkolwiek milych wspomnień xD gdzie sie robię na krezusa? Bo mam pracę i żonę? Człowieku wyjdz z piwnicy, ludzie naprawdę tak żyją wyobraź sobie. Pluc bede zawsze na takich pajaców jak ty. Nie mam zadnych kompleksow, zeby komentowac zdjecia randomowych kobiet z internetu ze maja 'krzywe nogi' to dopiero musisz miec kompleks,
  • Odpowiedz