Wpis z mikrobloga

@kfffasny: Jedyny kompleks i frustracje chłopczyku to masz ty, bo przyczepiłeś się jak bezpański pies i próbujesz obślinić mi nogawki :) Co ty próbujesz mi udowodnić? Że jesteś lepszy? W pluciu na odległość chyba.
Masz pracę i żonę? A kto tego nie ma w tych czasach? No i co chcesz za to, medal?
Pluć sobie możesz, ale jedynie w necie, bo w realnym świecie dostałbyś jedynie w pysk i kopałbyś
  • Odpowiedz
@ManiacTeam #!$%@? idioto xd gdzie napisalem ze jestem lepszy? Gdzie sie wywyższam nad toba? W realnym świecie bym dostal w pysk? Hahahahahahhahaha, chłopczyku zapłaciłbym ci pieniądze żeby to zobaczyć xD nie mam żadnych kompleksów do rozmówców ( co to w ogóle znaczy?), tylko nie mam szacunku do takich rozmówców, a przypieprzylem sie tylko do ciebie, zreszta nie tylko ja, bo zachowujesz sie jak #!$%@? idiota. Lata mi to i powiewa czy
  • Odpowiedz
@ManiacTeam: > A ja uwielbiam ludzi, którzy ubliżaniem innym osobom próbują potwierdzić swoją niską wartość bo w realnym świecie każdy nimi wyciera podłogę i muszą to odreagować w wirtualnym.
Lol, zupełnie jak ty. A nie, czekaj, ty tylko "stwierdzasz fakty" xD
  • Odpowiedz
@kfffasny: A z ciebie idioto w moim domu zieje 12 osób :) Oraz mam słonia w składzie porcelany :) Dobrze, że za marzenia kaleko umysłowa nie karają, bo byś dostał dożywocie :) Płacz dalej w swojej piwnicy niedojebku palestyński :)
Zastanawiamy się jak ktoś może być sfrustrowany gdy się dobrze bawi. Zazwyczaj to nie idzie w parze, ale w chorym umyśle #!$%@? wykopka nie sposób doszukać się logiki :)
Jakoś
  • Odpowiedz
@Kobrat widzisz chłopaczek ma problemy z głową, ty mu piszesz o poście do autorki, a on zagotowany juz nie wie o co chodzi i pieprzy o postach do mnie :D
  • Odpowiedz