Wpis z mikrobloga

@angela09: Nie mam kompleksów, ale współczuję twoich. Mam nadzieję, że kiedyś pogodzisz się sama ze sobą, zaakceptujesz siebie jaką jesteś i nie będziesz potrzebowała potwierdzenia swojej atrakcyjności gdzie popadnie.
Miłego dnia.

  • Odpowiedz
  • 252
@ManiacTeam: Ty coś ćpałeś rano? XD Człowieku, nie mam żadnych kompleksów, akceptuję siebie i nic mi nie wmawiaj XD A nogi mam super
Idź się czepiać gdzie indziej
  • Odpowiedz
@ManiacTeam: Ona ma krzywe nogi ale dziesiątki chętnych by z nią być, potwierdzenie atrakcyjności w realu, darmowe kolacje i obiady w restauracjach. Ty natomiast kutangę w łapie kiedy walisz na przemian do anime i pocisków jakie kierujesz do innych myśląc ze kogoś obchodzi twoje zdanie XD
  • Odpowiedz
@Janusz_z_Rivii: Ale ciebie obchodzi rycerzyku, skoro postanowiłeś wmówić mi i przede wszystkim sobie kim jestem i co robię w tej chwili. Rozumiem też, że sponsorujesz darmowe obiady, utwierdzasz kobiety w poczuciu ich atrakcyjności i masz mnóstwo seksu za to :)
@angela09: Kawa z rana była dobra, a ty dalej masz krzywe nogi zakompleksiona atencjuszko. Nie czepiam się, stwierdzam zwykły fakt a ty sprułaś się jak cwel na dołku.
  • Odpowiedz
@Janusz_z_Rivii: A w porządku, dziękuję za zainteresowanie moją skromną osobą. Skoro stosujesz podpis debila, to ta wyimaginowana narzeczona musi być z ciebie dumna, że jesteś tak zaangażowany w obronę obcych niewiast, tracąc czas na nią samą :)
  • Odpowiedz
  • 3
@ManiacTeam: Widzę, ze nie przestajesz. No dobra, to powiedz po czym wnioskujesz, ze moje nogi są krzywe? XD po czym wnioskujesz, że jestem zakompleksiona i nie akceptuję siebie? XD Chętnie poznam zdanie obcego człowieka z internetu
  • Odpowiedz