Wpis z mikrobloga

Jestem na etapie wątku gdzie Takemura musi się ogarnąć i da znać - atak na latająca platformę na paradzie. Ostatnie zdarzenie to wgranie wirusa do platformy.

Problem jest taki że nie ma już wątków głównych, poboczne też porobiłem oprócz walk na pięści pod które kompletnie nie mam builda. Gra nie chce iść dalej.

Tak ma być czy mam znowu popsuty save?

Robiłem w ostatnich 2 sesjach sporo pytajników i zadań od fixerów, miałem kilka razy sceny z Johnym i "relic malfunction detected" i nic.

#cyberpunk2077
  • 11
@keton22 spoko, na konsoli nie da się wyjść z ustawien jak wejdziesz w nie z menu głównego. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Wypuścili go na szybko, bo sony ich #!$%@? z psn, więc dalej będzie śmiesznie XD
@korni007: z sony w ogole to ciekawa sprawa. Ciekawe jak to w ogóle wygląda nagle gra się nie odpala czy tak jak w przypadku PT jak pobrałeś to możesz grać ale drugi raz już nie pobierzesz? Tak czy inaczej niezły fakap.
z sony w ogole to ciekawa sprawa. Ciekawe jak to w ogóle wygląda nagle gra się nie odpala czy tak jak w przypadku PT jak pobrałeś to możesz grać ale drugi raz już nie pobierzesz? Tak czy inaczej niezły fakap.


@keton22: jeśli nie prosiłeś o zwrot pieniędzy, to normalnie masz ją przypisaną do konta i możesz pobierać kiedy chcesz. Jeśli chciałeś zwrot, to usuwają grę z twojej biblioteki a gra będzie
@keton22: Miałem ten sam problem (generalnie z ludzmi ktorzy maja zadzwonic do ciebie po 24h) i na szczęście udało mi się go pokonać. Oto co robiłem :

1. Odpoczynek 24h
2. Zostawiałem grę sama sobie i szedłem robić bigos z #!$%@?
3. Po około 10 minutach dzwonili ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Daj znać czy pomogło.
@keton22: jak chcesz boxing zrobic, to przed kazda walka ubierz jedna katane na siebie (nwm czy dziala z innymi broniami melee), wywal druga katane na ziemie i pozniej na poczatku pojedynku ja zaloz (klawisz r). W ten sposob bedziesz mogl typka #!$%@? mieczem (σ ͜ʖσ)