Wpis z mikrobloga

Co się #!$%@?ło o w tym Rozpruwaczu z Yorkshire to ja nawet nie xD Dotychczas w dokumentach odpuszczali sobie ideologiczną propagandę i pchali ją do swoich fabularniaków dla mas i byłoby to ok, na ale #!$%@? co się odwaliło w tej produkcji to przechodzi ludzkie pojęcie. Nie spoilerując, Sutcliffe jest tu praktycznie jakimś drugoplanowym bohaterem, bo serial jest praktycznie jakimś feministycznym manifestem, który uderza w nieudolną policję, bo pozamykała silne i niezależne kobiety w domach i zakazała im wychodzić na ulice Yorkshire.


#netflix #seriale #bekazlewactwa
Adam_Wolf - Co się #!$%@?ło o w tym Rozpruwaczu z Yorkshire to ja nawet nie xD Dotych...

źródło: comment_1608319575N74yfXhElSSC21ZWOhjLm7.jpg

Pobierz
  • 6
@Adam_Wolf: jezu jak to mnie w tym serialu ryło. ,, Mężczyźni nie mogą nam dyktować czy możemy wychodzić na ulicę w nocy" pomyślałem sobie: ,,Cholera, przecież nawet ja, większy niż przeciętny facet, też się czasem zastanawiam czy gdzieś iść" A najlepsze było wytłumaczenie zbrodni Sutcliffe'a, dostarczyła go feministka. DORASTAŁ W DOMU GDZIE BYŁ OJCIEC, KTÓRY BIŁ MATKĘ, A BYŁ TO DOM W ROBOTNICZEJ DZIELNICY, GDZIE KOBIETY SPRAWOWAŁY TRADYCYJNE ROLE. Tak serio.
@spammaster: Ten serial jest po prostu nudny i bez pomysłu to wdupcyli jakiąś babo mowę żeby kogokolwiek przyciągnąć, po co tu się spuszczać i dorabiać do tego jakąś teorię spiskową to nie wiem.