Wpis z mikrobloga

Przyszła dzisiaj moja Wykopaka, i to jaka, o ja nie mogę, no jaram się na maksa ()
Od razu jak wyjąłem ją z paczkomatu to wiedziałem że będzie nieźle, bo była oklejona memami które wrzucałem na Mirko, i to takimi nawet z dość dawna, więc wiedziałem że byłem dobrze stalkowany :D
Ale jak zajrzałem do środka, to mi się dopiero oczy zaświeciły. Mirki, czego tam nie było!

1. Domowej roboty nalewka rozgrzewająco-upijająca "TURBOPOMPA CYTRYNOWA" - już przetestowane, jest naprawdę turbo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Domowej roboty świeczki (pic rel w komentarzu) - no tylko przecież ja ich nie zapalę, bo nie chcę niszczyć tych dzieł sztuki! (+ jeszcze świeczki które są kupne więc je zapalę :) )
3. Domowej roboty kule do kąpieli - trafiłeś idealnie Mirku, bo relaks w wannie z kulą do kąpieli to coś co uwielbiam, a akurat kule mi się skończyły a nie chcę mi się jeździć po sklepach teraz :D
4. Roślinka (drzewko szczęścia) o wdzięcznym imieniu "Mireczek" które niniejszym jej zostawiam - trochę poturbowana ale zdecydowanie żywa, została już przetransportowana na Półkę Intensywnej Terapii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5. Książka Hawkinga, którą baaaardzo chciałem dostać <3
6. Kolorowanka dla dorosłych - wygląda ekstra i na pewno pomoże mi się odstresować po pracy, będzie testowane :)
7. Masa słodyczy - Michaiłki Białe oczywiście, pryncy pałki (a jak), draże, czekolady, lizak, a no i Jagerek Mini!
8. Domowe pierniczki! - są pyszne!
9. "Narkotykowy" krem do rąk - zdecydowanie przyda się po częstym myciu rąk w pandemii :D
10. Home-made brelok do kluczy (pic rel), tego mi było trzeba, bo niedawno urwał mi się mój poprzedni brelok :D
11. Złote 500 PLN, naprawdę śmiechłem jak to zobaczyłem, tym bardziej że prawdziwych 500PLN jeszcze nie widziałem (i pewnie długo nie zobaczę bo nie jestem beneficjentem 500+ xD)

No i przede wszystkim bardzo fajny i ciepły list, za który serdecznie dziękuję!

Droga Rybko z Rogiem - bardzo, bardzo dziękuję za cudowną niespodziankę. (kolejna wykopaka i kolejny tajemniczy nadawca niepodpisany nickiem z Wykopu :D)
Pomyślałeś o wszystkim, i paczka naprawdę była idealnym zakończeniem tego tygodnia, a Mireczek zawsze będzie mi przypominał o tym miłym dniu, zerkając na mnie z półki przy moim home office.

Tyle wygrać!

#pokapake #wykopaka
Pobierz
źródło: comment_160830764386o99G2TX7QMKk4rWC6bNO.jpg
  • 4