Wpis z mikrobloga

@Lubietulicpieski__: co według mnie potrzeba przy shibie?
Na pewno dużo czasu, to nie są psy które położą się i dadzą Ci spokój, będą wymagały od Ciebie uwagi i zabawy z nimi, to potrafi być bardzo męczące.
Cierpliwość jest bardzo wskazana, są to uparte psy które nie chcą za darmo wykonywać poleceń.
Nigdy nie bij psa, nie tylko shiby ale żadnego, jeśli nie potrafisz w inny sposób zapanować nad psem to nie
Moje jedzą puszki i suchą karme z john dog, jestem zadowolony z tej karmy, ale w internecie jest tego pełno i każdy znajdzie coś pod siebie. Wychodze z założenia że lepiej wiecej wydać na karmę która jest podstawą diety a nie kupować pełno smaczków i zabawek.
Dla moich najlepsza zabawka to stary szalik albo stara skarpeta w ktorej jest zawiązana inna stara skarpeta :D zabawki polecam robić samemu :)
Pobierz
źródło: comment_1608299317b4almJTIpvVNheLmZGRS60.jpg
@Lubietulicpieski__: wbrew temu co piszą nie raz w internecie, uważam że shiby nie nadają się dla osób ktore długo pracują. Jest to pies który niesamowicie przywiązuje się do właściciela i cierpi gdy pozostaje dlugo w domu sam, stąd u mnie decyzja o drugim psie.