Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki i Mirabelki
Mój różowy zajmuje się hobbystycznie wypalaniem w drewnie, cośtam sobie wrzuca na insta ale nikt tego nie lajkuje i biedna chodzi i się emuje, że to brzydkie i do niczego się nie nadaje, więc pomyślałem, że zrobię rozdajo wafla pod szklankę wypalanego w drewnie.

Do wygrania jest wypalenie w drewnie odzianego w świąteczny sweterek wybranego przez zwycięzcę zwierzaczka - może to być dowolne zwierzę, lub np wasz pupil jeśli dostarczycie zdjęcie (nie gwarantuję, że będzie 1:1 ale na pewno będzie podobny ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) No ogólnie full custom, jak coś innego bardzo będziecie chcieli to też może być.

Przykładowe dwa wafle, których akurat używamy od jakiegoś czasu, są lekko zaimpregnowane więc nie powinno być problemów gdy komuś się wyleje na to np herbata.

Plusowanie do jutra do 21, nigdy nie robiłem losowań wcześniej więc nie wiem ile mi się zejdzie z wyborem zwycięzcy, zielonki zapraszam również, w końcu są święta. Wysyłka na mój koszt listem.
#rozdajo #swieta
BoloZCzerniakowa - Czołem Mirki i Mirabelki
Mój różowy zajmuje się hobbystycznie wyp...

źródło: comment_1608291591jzGxwuh61eMERDJvZppiUh.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BoloZCzerniakowa: ogólnie spoko, fajnie, że ją to jara, ale mam wrażenie, że dotyka się zbyt wielu rzeczy, tam haftuje, tu wypala, a w między czasie co innego. Wiem, że to tylko hobby, ale jeśli chciałaby, żeby to jakoś ruszyło, to na jej miejscu skupiłabym się na jednej, góra dwóch rzeczach i je podszkoliła. Musi się też odważyć zrobić coś "ponad" to. Same podstawki są już spoko, tylko musiałoby być ich
  • Odpowiedz
Jako, że nie znoszę masowego tagowania plusujących wyniki ogłaszam tutaj:
Wygrała @Pandzina95, wielkie gratulacje i proszę o kontakt jakie zwierzątko wypalić.

Było nam bardzo miło, szczerze mówiąc nie spodziewaliśmy się takiego odzewu. Gdy różowa robiła #rozdajo na instagramie to dostała całe jedno zgłoszenie :D

Postaram się odezwać do reszty chętnych na priv, jak kogoś przegapię to przepraszam i proszę o kontakt
  • Odpowiedz