Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki i Mirabelki
Mój różowy zajmuje się hobbystycznie wypalaniem w drewnie, cośtam sobie wrzuca na insta ale nikt tego nie lajkuje i biedna chodzi i się emuje, że to brzydkie i do niczego się nie nadaje, więc pomyślałem, że zrobię rozdajo wafla pod szklankę wypalanego w drewnie.

Do wygrania jest wypalenie w drewnie odzianego w świąteczny sweterek wybranego przez zwycięzcę zwierzaczka - może to być dowolne zwierzę, lub np wasz pupil jeśli dostarczycie zdjęcie (nie gwarantuję, że będzie 1:1 ale na pewno będzie podobny ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) No ogólnie full custom, jak coś innego bardzo będziecie chcieli to też może być.

Przykładowe dwa wafle, których akurat używamy od jakiegoś czasu, są lekko zaimpregnowane więc nie powinno być problemów gdy komuś się wyleje na to np herbata.

Plusowanie do jutra do 21, nigdy nie robiłem losowań wcześniej więc nie wiem ile mi się zejdzie z wyborem zwycięzcy, zielonki zapraszam również, w końcu są święta. Wysyłka na mój koszt listem.
#rozdajo #swieta
BoloZCzerniakowa - Czołem Mirki i Mirabelki
Mój różowy zajmuje się hobbystycznie wyp...

źródło: comment_1608291591jzGxwuh61eMERDJvZppiUh.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@BoloZCzerniakowa: poleć różowej nabranie pewności co do własnej twórczości, a nie uzależnianie się od ilości lajków i klepania ludzi po pleckach. Tak to ciężko cokolwiek zdziałać na dłuższą metę.
Mi się średnio to podoba, widać że jeszcze trzeba popracować nad symetrią, ale domatorzy takich rzeczy zawsze się znajdą. Mimo wszystko fajnie że jej się chce.
Niech robi swoje, poprawia warsztat i bez lekkiego wymuszania aprobaty od innych zacznie wierzyć we własne
  • Odpowiedz
@Waderra: jelonek to taki owad :( jak juz sie czepiac dla zasady. plus istnieje forma nieregularna poroza a takze mylkusy. rowniez jelenie uwsteczniajace sie moga juz nie miec np nadoczniaka :)
  • Odpowiedz
@innigri: O, to, to, też tak jej mówię, ale chyba się wściekła jak wpadła na jakieś kółeczko wzajemnej adoracji na instagramie gdzie dużo gorsze rzeczy schodza za jakies chore pieniadze i maja miliony lajkow ;)
Zwłaszcza, że robi to tak naprawdę dla funu, a nie poklasku. Te rozdajo to mój pomysł raczej był.
  • Odpowiedz
@BoloZCzerniakowa: bardzo to fajne, czasami w sklepach są bez żadnego wzoru takie "wafle" jedynie. Może niech różowa spróbuje nawiązać współpracę z jakąś firmą żeby dołączali takie podkładki a jej coś odpalali? Kosmetyki które kupuję miały np. taki pakiet maska do twarzy w proszku + miseczka robiona przez jakiegoś rekodzielnika.
  • Odpowiedz