Wpis z mikrobloga

Miruny, co mogę zrobić jeśli po 24h od wysłania BTC mam 0 confirmations (niskie fee ustawiłem)? Wysyłałem z portfela na 4coins jak coś. Co mam zrobić żeby „pchnąć” transakcje?
#bitcoin #btc
  • 9
z portfela na 4coins

@looki: to nie jest portfel i nic się już nie da zrobić. Trochę poczekasz bo jest ponad 100k transakcji w mempoolu i jak dałeś fee 10 sat/vB to po nowym roku może wpadnie ¯\_(ツ)_/¯
@looki: gdybyś kupował na swap.ly lub kantorbitcoin.pl to są tutaj na wykopie właściciele tych kantorów i gdybyś ich poprosił to może za małą opłatą może zrobiliby Ci RBF
Nie utknęło nie zaginęło. Dojdzie może dzisiaj może jutro. Musisz czekać. Na przyszłość popatrz tu https://mempool.space/ ile ustawić sat/vB żeby doszło szybko.
Nie wklejaj nigdy screen shotów z takimi danymi w internety.
Dzięki wielkie! Najbardziej się bałem że mi to „zaginie”, ale w takim razie będę cierpliwie czekał. Dzieki kolego za quality protipy!
@looki: prześlij dalej te niepotwierdzone btc na swój adres z wysoką opłatą to pójdzie szybko jakiś górnik na pewno potwierdzi.

Child Pays For Parent
Technika Child Pays For Parent (CPFP) pozwala transakcji podrzędnej (Child), a właściwie opłatom uiszczonym podczas transmisji do sieci, wniesienie opłaty za transakcję nadrzędną (Parent). W skrócie można powiedzieć, że dziecko płaci za rodziców. To własnie transakcja podrzędna wydaje wyjścia transakcji nadrzędnej.

Odbiorca może wydać „błędną” transakcję jak