Wpis z mikrobloga

Szukam jakiejś furki i nie mogę się na nic zdecydować.
Co mozecie powiedzieć o Lexusie Gs 300 jak z awaryjnością? Jaki koszt założenia gazu do niego? Nie myślałbym o gazie gdybym oprócz "zabawy" nie potrzebowałbym go do dojazdu do pracy jakieś 1.4k km miesięcznie. Myślałem nad tym egzemplarzem, może ktoś go oglądał?https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs-lexus-gs-300-nowy-przeglad-perfect-ID6DwAY0.html

#lexus #motoryzacja #samochody
  • 11
@Dejwi996 mieszkam w takim miejscu gdzie wszędzie dojeżdżam dwupasmówkami, trochę kilometrów zrobiłem za kierownicą po prawej stronie i szanuję swoje zdrowie i raczej się nie śpieszę. Przypadków gdzie w europejczyku wyjechali na czołówe też jest od groma i wtedy nie zwalaj na prawidłowe umiejscowienie kierownicy tylko na winę kierowcy... Jeżeli bedzie to dobry egzemplarz nie wykluczam przekładki, ale pytanie nie było skierowane o umiejscowienie kierownicy, a o dany egzemplarz.
@Dibeisi: 15 letni, 3 litrowy Lexus z automatem i kierownicą z prawej strony za 11k zł plus ewentualny gaz. Ty nim chcesz robić 18k km rocznie żeby dojechać do pracy. Dla mnie pomysł jak z tagu #prestizowygruz
Za wymianę rozrządu, spalonego ksenonu, oleju w skrzyni o ile jeszcze działa i dopłatę do OC zapłacisz tyle co za auto do takich dojazdów. Instalacja LPG w okolicy 4-5k zł.
Generalnie samochód będzie jeździł
@incognito1234: W Lexusie nie wymienia sie rozrządu, jest na łańcuchu któy jest niezniszczalny o ile ktoś tam wymieniał olej.
Skrzynia w tym aucie to Aisin A960E - jedna z najbardziej udanych skrzyń tej firmy.
Spalony Xenon to 150zł.
Wymiana pierścieni w silniku? Nie mylisz marki z BMW albo jakims innym autem EU?

@Dibeisi: Niech odpali na zimnym silniku - prawdopodobnie usłyszysz przes sekundę lub dwie klekot koła zmiennych faz rozrządu
@Dibeisi: Rzuć okiem jeszcze na korozję pod lusterkami - po lifcie to poprawili, przed liftem obudowa lusterka aluminiowa delikatnie korodowała i ta korozja przyczyniała się do korozji drzwi pod obudową - widać po charakterystycznych zaciekach na drzwiach pod lusterkiem (Chyba że auto po polerce to nie)

Lampy parujące przednie się zdarzają - to też dosyć częste - są mega delikatne i wystarczy drobne puknięcie w słupek parkingowy - rozwiązanie to klej