Wpis z mikrobloga

@ImInLoveWithTheCoco: Ostatnio trafiłem na tego gościa. Nie znam go i widziałem tylko ten materiał. Ktoś na wykop wrzucił. Jestem pod wrażeniem idiotyzmy tych kobiet. Zastanawiałem się czym są te stroje i dobrze, że się dowiedziałem. Jestem ateistą, ale gościa fajnie się słucha. Nawet Spurek jest w tym stroju xD
  • Odpowiedz
Ostatnio trafiłem na tego gościa. Nie znam go i widziałem tylko ten materiał


@Reiter: pisowski manipulant i troll wysłany w internet, na twitterze jechane miał cały czas, odradzam, to drugi wico gadowski
  • Odpowiedz
@Moderacja_jedzie_na_picu: Nie wiem kim jest Wico Gadowski. Ogólnie mało oglądam takich materiałów. Głównie stare mecze, bramki i muzyka na youtube.

Nie wiem, czy jest manipulantem, czy ściemnia itp. Możliwe, że masz rację. Jednak ten materiał wg mnie jest warty obejrzenia. Stroje nie są przypadkowe.
  • Odpowiedz
#!$%@? mnie to skoro dobrą analize tej kloaki zrobił.

Jakby zrobił to jakiś neuropek to też bym to wrzucił.


@ImInLoveWithTheCoco: typ pierze umysły, ale ciebie to nie obchodzi, watewer i powodzenia .manipulował i kłamał na twitterze i jestem pewien że to samo robi na yt
  • Odpowiedz
@Reiter: to jest zwykłe konto zadaniowe, nagle wyrosły mu wielkie zasięgi bo polubiły go wszystkie konta ludzi związanych z pisem, szerzył propagandy wśród zwolenników konfederacji żeby podbierać im elektorat, po wyborach najwidoczniej oddelegowany na yt, jak zrobił zasięgi na yt to nie wiem ale się domyślam. Ogólnie jego profil to pułapka na tych bardziej inteligentnych którzy nie łapią się na zarzutki tvp. typ zatrudniony w pis.

Na twitterze się nie
M.....u - @Reiter: to jest zwykłe konto zadaniowe, nagle wyrosły mu wielkie zasięgi b...

źródło: comment_1608153476xNRC94qYkA3kayckg6076q.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Moderacja_jedzie_na_picu: Musiałbym oglądnąć jego materiały i przeczytać trochę komentarzy. Nie chce mi się marnować czasu na analizę tego pana. Możliwe, że masz rację, nie wiem, nie znam się. Nadal uważam materiał za dobry, a nawet bardzo dobry - ten co wrzucił OP.
  • Odpowiedz