Wpis z mikrobloga

Najpierw było, że na premierę będzie cacy
Potem, że patch day 1 wszystko naprawi
Teraz, że za dwa miesiące naprawią wszystko, bo pan Kiciński tak powiedział na callu xD
#!$%@? parę miesięcy temu wciskali jeszcze w wywiadach, że mają 1000 niezależnych NPC, system zaawansoawnej, skorumpowanej policji i że wersja na ps4 działa bardzo dobrze i tak samo wszystko łykaliście.
Jak karyna w toksycznym związku, łobuz luja sprzedał ale teraz obiecał, że się poprawi i kwiatka przyniósł xD
#cyberpunk2077
  • 19
@Kosmox30: dlatego warto poczekać z kupnem aż zrobią co obiecali albo nie kupować wcale ( ͡° ͜ʖ ͡°) dobre wrażenie może być tylko jedno
@Vetinari: Dokladnie jak w grze? ". Borzymowski tłumaczy, że zastrzeleniem człowieka w biednej dzielnicy Pacifica nikt się nie przejmie, ale zabicie kogoś w lepiej patrolowanym centrum sprowadzi pościg." ehh te pościgi XD
@Cyberbird A nie ma pościgu? Zdarzało mi się pół kilometra uciekać po mieście, bo ciągle za mną leźli i strzelali.

No i faktycznie tak jak opisali w tej grze starcia z policją nie mają większego sensu bo prędzej czy później giniesz.
@Vetinari: No, nie przypadkowo artykuł napisany jest ogólnikowo, tak że co by ostatecznie nie wyszło to będzie pasować do narracji. Po prostu można wyciągnąć błędne wnioski i wyobrażać sobie, że będzie to wyglądać jak w innych grach.

Pościg jest, jak się zacznie truchtać przez 500m. No chyba, że wsiądzie się do pojazdu, wtedy pościgu nie ma.
@Cyberbird: No ale jest pościg w aucie, tylko generalnie dużo łatwiej uciec. Policja po prostu nie porusza się samochodami, ale nigdzie nie napisali, że będzie, latają za Tobą takie drony i wszędzie są posterunki policji z których strzelają ludzie.

Wiem, że ludzie sobie dopisali do tej gry wszystkie mechanizmy GTA, Gothica i Fallouta to nie oznacza, że taka miała być, albo że to nie jest spójne z resztą rozgrywki.
@Cyberbird: Ale to wcale tak nie działa. Ludzie założyli, że będzie miała mechaniki ze wszystkich poprzednich gier jednocześnie, a to nie jest w ogóle poziom na którym da się stworzyć w tym momencie grę.

Popatrz na Control. Super by było, gdyby inne gry miały taką mechanikę telekinezy i zniszczeń, ale żaden sprzęt tego teraz nie wytrzyma w otwartym świecie, już nie mówiąc o problemach z designem wielkiego świata w którym wszystkim
@Vetinari: Świat w którym można rzucać, rozwalać, wybuchać co się chcę? No rzeczywiście może być problem takie coś zrobić w otwartym świecie, ah nie, czekaj, red faction sprzed parenastu lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To że ludzie wyszli z takich założeń to nie jest wina ludzi, gra była tak zapowiadana. Wysłałem całą listę co było obiecane (chyba w nią nawet nie kliknąłeś), a co ludzie dostali, z